381 - 400 av 527
1...192021...27 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

RING, sterlingsilver, svart sten, stl 15,75 mm, vikt 6,5 g.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, bergkristall, Bengt Hallberg, Köping 1973, justerbar, vikt 9,0 g, repor.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

PANDORA, ring, sterlingsilver, cubic zirconia, stl 17,25 mm, vikt 4,5 g.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, grön sten, stl 17,25 mm, vikt 5,9 g, repor.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

RING, silver, förgyllt, flätad, stl ca 16 mm, vikt 13,8 g, ej stämplad, förgyllning bortnött.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, kula med svarta glasstenar, stl 16,5 mm, vikt 2,7 g, stenar med mindre nagg.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

COLLIER, triangulärt slipad Rodonit, kulor av Onyx, silverlås och detaljer, trädd på vajer, längd 60 cm.

Inga bud

Utrop: 325 kr

Lägg bud

RING, 14K guld, behandlad jade, stl 18,5 mm, vikt 5,4 g, ej stämplad.

Inga bud

Utrop: 3 300 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, 14K guld, behandlad jade höjd ca 14 mm, stift/clips, vikt 6,9 g, ej stämplade.

Inga bud

Utrop: 3 800 kr

Lägg bud

SMYCKESET, örhängen, armband, låghaltigt silver, månstenar, höjd örhängen ca 11 mm, längd armband 16 cm, säkerhetskedja, totalvikt 17,7 g, ej stämplade.

Inga bud

Utrop: 700 kr

Lägg bud

COLLIER, fasetterad ametist, onyx, färgade röda kvartskulor, längd 57 cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

COLLIER, fasetterade kulor av onyx, färgade kvartskulor, lås och detaljer i sterlingsilver, trädd på vajer, längd 63 cm.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

YVONE CHRISTA, armband, silver, odlade pärlor, längd 16 cm, vikt 8,0 g.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, Riksdaler, 1782, Gustav III, kvalité ca 1/1+, diameter 41 mm, vikt 29,2 g.

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 1 Riksdaler / 3 Daler, 1777, Gustav III, kvalité ca 1+, diameter 41 mm, vikt 29,3 g.

Inga bud

Utrop: 1 600 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

KASTMYNT, silver, 2 Mark, 1751, Adolf Fredriks kröning, kvalité ca 1+, diameter 30 mm, vikt 10,3 g.

Inga bud

Utrop: 3 800 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 1/6 Riksdaler, 1783, kvalité ca 1, diameter 25 mm, vikt 6,1 g.

250 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 4 Mark, 1700, Karl XII, kvalité ca 1, diameter 37 mm, vikt 19,7 g, borrad.

800 kr

Utrop: 700 kr

Lägg bud

Kuriosa Mässing

LJUSSTAKE, mässing, "Piccolo No.1" Hilke collection, höjd 2 cm, bredd 3,5 cm, kartong.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Kuriosa Mässing

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud