361 - 380 av 527
1...181920...27 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

Ädelstenar Akvamarin

Inga bud

Utrop: 1 000 kr

Lägg bud

Mynt Aktiebrev

AKTIEBREV, Skandinaviska Enskilda Banken, 33 st 100 Kr, 3 st 500 Kr, 1 st 1000 kr, 1 st 2000 kr, 1953-1967.

Inga bud

Utrop: 1 000 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, svart glas, stl 17,75 mm, vikt 7,7 g.

Inga bud

Utrop: 150 kr

Lägg bud

7 ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, cubic zirkonia, längd ca 15-19 cm, totalvikt 10,7 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Porslin Figuriner

LJUSLYKTA, porslin, Heinen Delfts Blauw, höjd 7,5 cm, med plats för värmeljus, originalkartong.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Porslin Figuriner

LJUSLYKTA, porslin, Heinen Delfts Blauw, höjd 9,5 cm, med plats för värmeljus, originalkartong.

250 kr

Utrop: 275 kr

Lägg bud

SKÅL, polyresin, skål, diameter 20 cm, höjd 6,5 cm, kartong.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Glas Kannor

REIJMYRE, kanna, rött glas, Monica Bratt, höjd 19 cm, 1900-tal, bruksslitage, mindre luftbubblor.

Inga bud

Utrop: 900 kr

Lägg bud

SOCKERTÅNG, silver, längd 13,5 cm, Malmö 1966, vikt 19,6 g.

Inga bud

Utrop: 175 kr

Lägg bud

SAX, silver, längd ca 10,5 cm, Stiltenn Sven Carlsson, Stockholm 1968, vikt 25,9 g.

Inga bud

Utrop: 275 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, 2 par, sterlingsilver, blomma, fjäril, stift, vikt 1,2 g.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, cubic zirconia, öppen skena, justerbar storlek, vikt 0,9 g.

Inga bud

Utrop: 175 kr

Lägg bud

SEV SEVAD, örhängen, läder, spets, gulmetall, höjd 74 mm, vikt 3,8 g, stängbara krokar.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, cubic zirconia, stl 16,5 mm, vikt 6,7 g, repor.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, delvis förgyllt, diamantchips, stl 18,25 mm, vikt 17,8 g, repor.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

PÄRLCOLLIER, färgade odlade sötvattenspärlor, barocka, ca 7-8 mm, lås i förgyllt sterlingsilver med imitationspärla, trädd på svart tråd, knutar, längd 51 cm, vikt 36,9 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

ARMBAND, odlade färgade sötvattenspärlor, barocka, ca 7-8 mm, lås i sterlingsilver med odlad sötvattenspärla, trätt på tråd, knutar, längd 22 cm, vikt 30,0 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

PÄRLCOLLIER, hematit, svart pärlemor, lås i sterlingsilver, längd 50 cm, trädd på vajer, vikt 63,4 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, färgad lila bandagat, stl 17 mm vikt 23,6 g.

Inga bud

Utrop: 400 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, lila cubic zirconia, stl 16,75 mm, vikt 4,2 g.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud