521 - 527 av 527
1...252627 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Specials, Honour And Glory, Ref nr. BOX2PACK, 9 st. armbandsur med antika grekiska motiv, plast, 8 st. quartz (går ej), 1 st. automatisk, originalband, originalspännen, cert, ca 1995, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad ( Nr. 16194/30000).

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Legends, Ref nr. BOX3PACK, 9 st. armbandsur, 1 st. fickur, designade av olympiska atleter, 9 st. quartz (går ej), 1 st. automatisk, plast, originalband, originalspännen, ca 1996, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad. ( Nr. 12754/20000).

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

Porslin Koppar

TIFFANY & CO, muggar, porslin, design Gold Band, Japan 1996, höjd 60 mm, bredd 60 mm, ask (skadad).

300 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Porslin Koppar

TIFFANY & CO, muggar, porslin, design Tulip, Sybil Connolly, Japan 1996, höjd 55 mm, bredd 55 mm, ask (skadad).

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud
Bild kommer

MANSCHETTKNAPPAR, silver, etui.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud
Bild kommer

MANSCHETTKNAPPAR, silver, vikt 13 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, delvis förgyllt, pärlemor, längd 42 cm, höjd 28 mm, vikt 8,0 g.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud