261 - 280 av 527
1...131415...27 Gå till
Sortering

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

Silver Matsilver

EFTERRÄTTSGAFFLAR, silver, 10 st, modell Svensk Rund, GAB, år 1996-2000, längd ca 15,5 cm, 254,9 g.

Inga bud

Utrop: 2 300 kr

Lägg bud

Silver Matsilver

SMÖRGÅSKNIVAR, silver, 4 st, modell Svensk Rund, GAB/Juveel Sverige AB, år 1997-2003, längd 18 cm, totalvikt 195,9 g, blad i rostfritt stål.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Silver Matsilver

MATSKED, silver, modell Svensk Rund, GAB, år 1988, längd ca 18 cm, vikt 38,6 g, repor.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Silver Matsilver

BORDSKNIV, silver, modell Svensk Rund, GAB, år 1987, längd ca 21 cm, totalvikt 64,9 g, knivblad i rostfritt stål.

Inga bud

Utrop: 275 kr

Lägg bud

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Geneve, Tema, Serie nr.P152619, Boett nr. 5887, damur, 20 mm, doublé, quartz, safirglas, defekt (går ej, akut servicebehov), integrerad originallänk, viklås, ca 2000.

Inga bud

Utrop: 175 kr

Lägg bud

Smycken Smyckeset

ÖRHÄNGEN, 2 par, sterlingsilver, cubic zirconia, stjärnfall, stift, vikt 1,0 g.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Smycken Ring

RING, 18K guld/vitguld, 5 briljantslipade diamanter, ca 0,30 ctv, ca CA/SI, stl 17,5 mm, vikt 4,0 g, något skev skena, två stenar med mindre nagg, slitage.

Inga bud

Utrop: 4 400 kr

Lägg bud

Smycken Ring

RING, 18K guld/vitguld, 5 briljantslipade diamanter, ca 0,30 ctv, ca CA/SI-P, stl 19,5 mm, vikt 4,1 g, något oval ringskena, två stenar med mindre nagg, slitage.

Inga bud

Utrop: 4 600 kr

Lägg bud

Smycken Hänge med kedja

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, bärnsten, gris, höjd 23 mm, längd 57 cm, vikt 4,1 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Kuriosa Trä

TRÄFIGUR, ek, Igelkott, "Spike", bredd 4,5 cm, längd 6,5 cm, höjd 4 cm, spring copenhagen, kartong.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

Smycken Hänge med kedja

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, bärnsten, höjd 32 mm, längd 44 cm, vikt 5,1 g.

Inga bud

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, lapis lazuli, höjd 5 mm, vikt 0,6 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, blå kalcedon, höjd 29 mm, vikt 2,1 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Smycken Ring

RING, sterlingsilver, turkoser, gaspeiter, stl 16,75 mm, vikt 2,2 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, ametist, krysopras, höjd 26 mm, vikt 3,6 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Smycken Hänge med kedja

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver/brons, dolk, höjd 19 mm, längd 40-45 cm, vikt 1,2 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, granater, höjd 8 mm, vikt 1,0 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 10/46 mm, vikt 4,2 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Smycken Armring

ARMRING, sterlingsilver, delvis förgyllt, öppen, justerbar, vikt 5,0 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Smycken Halskedja

HALSKEDJA, sterlingsilver, platt ormlänk, bredd 3 mm, längd 44 cm, vikt 4,7 g.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Om auktionen