241 - 260 av 527
1...121314...27 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

ARMRING, förgylld mässing, cubic zirkonia, Paula Pantolin, bredd 55 mm, vikt 84,3 g.

Inga bud

Utrop: 850 kr

Lägg bud

BROSCH, silver, paste, blomma, mått 14 x 40 mm, vikt 3,4 g, stenar med nagg och skador.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

GUSSI, örhängen, silver, blå kalcedoner, Malmö 1963, höjd 11 mm, vikt 3,6 g.

200 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, amazonit, "Sky", Paula Pantolin, stl 17,25 mm, vikt 12,4 g.

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

RING, silver, kalcedon, stl 14,5+ mm, vikt 4,5 g,

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

ARMBAND, silver, cabuchonslipade blå kalcedoner, Pinco förening UPA, Stockholm 1960, längd 19,5 cm, vikt 14,9 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

HÄNGE, förgyllt sterlingsilver, granat, smaragder, turkoser, lapis lazuli, odlad sötvattenpärla, höjd 49 mm, vikt 3,7 g.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, ametister, emalj, höjd 29 mm, vikt 4,9 g.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

RING, förgyllt sterlingsilver, citrin, rubin, safir, topas, iolit, stl 17 mm, vikt 3,1 g.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

HÄNGE, sterlingsilver, bärnsten, höjd 57 mm, vikt 7,9 g.

Inga bud

Utrop: 700 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bärnsten, nycklar, höjd 30 mm, vikt 1,9 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, syntetisk rubin, stl 17 mm, vikt 4,1 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, höjd 30 mm, vikt 2,7 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, smaragder, höjd 42 mm, längd 45 cm, vikt 5,6 g.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, agat, höjd 35 mm, vikt 6,3 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, stl 17,75 mm, vikt 5,6 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

RING, titan, cubic zirconia, stl 18 mm, vikt 2,9 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, charolite, stl 17,25 mm, vikt 2,9 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, bärnsten, höjd 33 mm, längd 45 cm, vikt 3,1 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

Ädelstenar Rubiner

RUBIN, 21,10 ct, 18,3x13,4 mm.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud