Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021
Elektronik Musik
Hörlurar, Sony WH-XB900N S01-5038720-B extra bass trådlösa noice canceling med med laddningssladd, AUX och instruktionsbok i original kartong bruksslitage
Elektronik Musik
Hörlurar, Sony WH910NN H.ere on 3 5068184 trådlösa noise Canceling med laddningssladd, AUX och instruktionsbok i originalkartong
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab gt-P5110 serienummer: RF2C907H8JE WIFI 16GB med laddare och fodral bruksslitage
Kamera, GoPro Hero 7 modell: SPCH1 serie: CHDHX-701-RW med laddningssladd, fästen, instruktionsbok i kartong
Smartwatch, Samsung Galaxy Active 2 SM-R825F GPS LTE Ø44mm stål med läderarmband laddare återställd
Klockor Calvin Klein
Herrur, Calvin Klein K7621100 Ø40mm quartz stål med defekt läderarmband repor i safirglas i box med instruktionsbok
Herrur, Tommy Hilfiger Ø50mm TH981140979 repor i safirglas quartz dag/datum/månad i box med extra länkbitar viklås
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare, Epiphone Electar 10 24v DC 22W 60065 0604L060A B421 utan kablar ej testad, ej visning
Reservoarpenna, Mont Blanc Meisterstuck no 146 4810 stift i 14K i original etui sprickor i plasten