581 - 600 av 1 264
1...293031...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021

Klubbad för

Övrigt, Tiffany & Co S925 14,9g Golfpeg 5,5cm i originalpåse med ask

800 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Tissot Goldrun 18K i boett med stållänk datum 17cm graverad batteribyte behövs

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Casio

Herrur, Casio Sapphire WR 50m MTP-1200 quartz safirglas 22cm

Kedja, S925 19,1g Pansar 47cm

Ring, S925 5,9g Ø19 3/4

Parti silver, S925 3,6g defekt

Armband, 18K 11,9g defekt

Ring, 18K 4,1g Ø16 ¾ med 7st diamanter totalt 0,05ct enligt gravyr

Parti guld, 14K 3,6g defekt innehåller stenar

Örhängen, S925 8,6g ett par längd: 6,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Collier, S925 20,8g 43cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Collier, S925 44,9g 43,5cm

Utrop: 375 kr

Ring, S925 brv: 14,4g Ø20 med svart sten

Herrur, Plusar Ø36mm quartz med dag/datum 765604 safir repor 21cm

Bestick, okänd metell graverade 81,8g

Utrop: 50 kr

Parti silver, S925 brv: 25,5g defekt innehåller stenar

175 kr

Utrop: 150 kr

Hänge, S925 1,1g Katt

50 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Casio

Herrur, Casio MTP-1260 1330 Ø40mm quartz safirglas slitage

100 kr

Utrop: 125 kr

Armring, S835 brv: 35,3g Ø5cm öppen modell med sten graverad

350 kr

Utrop: 275 kr

Kedja, S925 65,5g 46cm Pansar

450 kr

Utrop: 550 kr