621 - 640 av 1 264
1...313233...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

Prada, Solglasögon SPR07X NAI-130 140N LP90086423 med putsduk, etui och ytterkartong

950 kr

Utrop: 800 kr

Surfplatta, Huawei Mediapad T3 10 wifi Modell: AGS-W09 32GB RAM 2GB med fodral och laddare i original kartong återställd

600 kr

Utrop: 700 kr

Assietter, 5st Royal Albert 1950-1990 Buquet olika motiv Ø20cm oanvända i kartong

350 kr

Utrop: 300 kr

325 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon, Redmi Note 8 Pro Ram 6Gb 128Gb 25540/K9zn00953 med laddare i kartong återställd

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Skulpturer

Figurin, Kosta Boda Brain Head Blå 7,5cm signerad: Bertil Vallien snr: 7099859 i original kartong

700 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal, 2st Zildjian ZBT Ø 36cm HiHat Top/Bottom slitage. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal, 2st Camber C-4000 Ø 36cm HiHat Top/Bottom slitage. Ej med på visning.

Utrop: 500 kr

Vikelslip, Cocraft Angle Grinder 850W 3 position side handle 125mm 11000 rpm . Ej med på visning.

Utrop: 300 kr

Bosch, Slagborr Universalimpact 700 200/230v 906177338 med tillbehör . Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Hummel 14cm små slitage

25 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Hummel 16cm defekter

175 kr

Utrop: 100 kr

Vas, B&G julros 678 13,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Vas, B&G julros 678 13,5cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Vas, B&G julros 682 21,5cm

50 kr

Utrop: 300 kr

Kanna, B&G julros 25,5cm 301

100 kr

Utrop: 300 kr

Sony, Playstation 4 Modell: CUH-1116A 220-240v 500GB 03-27452246-7420257 med 1 handkontroll laddningssladd och strömsladd slitage

475 kr

Utrop: 800 kr

Skål, Wedgwood z4831x 040706-4344 Ø21cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Nikon, Systemkamera D3200 7680485 med 2 objektiv 18-55mm 55-200mm laddare extra batteri med extra tillbehör i väska

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobil, Huawei P40 Pro 256GB 8GB RAM Modell: els-nx9 med oanvända tillbehör återställd

2 600 kr

Utrop: 3 500 kr