Avslutad | Pant – Tisdag 29 juni 2021
Accessoarer Övrigt
Prada, Solglasögon SPR07X NAI-130 140N LP90086423 med putsduk, etui och ytterkartong
Surfplatta, Huawei Mediapad T3 10 wifi Modell: AGS-W09 32GB RAM 2GB med fodral och laddare i original kartong återställd
Mobiltelefon, Redmi Note 8 Pro Ram 6Gb 128Gb 25540/K9zn00953 med laddare i kartong återställd
Konst Skulpturer
Figurin, Kosta Boda Brain Head Blå 7,5cm signerad: Bertil Vallien snr: 7099859 i original kartong
Musikinstrument Övrigt
Cymbal, 2st Camber C-4000 Ø 36cm HiHat Top/Bottom slitage. Ej med på visning.
Vikelslip, Cocraft Angle Grinder 850W 3 position side handle 125mm 11000 rpm . Ej med på visning.
Bosch, Slagborr Universalimpact 700 200/230v 906177338 med tillbehör . Ej med på visning.
Sony, Playstation 4 Modell: CUH-1116A 220-240v 500GB 03-27452246-7420257 med 1 handkontroll laddningssladd och strömsladd slitage
Nikon, Systemkamera D3200 7680485 med 2 objektiv 18-55mm 55-200mm laddare extra batteri med extra tillbehör i väska