741 - 760 av 1 452
1...373839...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018

Klubbad för

Halskedja ankarlänk S 925 L;44cm 11,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja S 925 L;45cm 16,3g

Utrop: 250 kr

Halskedja figarolänk tvåfärgad 18K L;45,5cm 30g

Utrop: 9 500 kr

Armband Figaro tvåfärgad 18K L;17,5cm 11,5g

Utrop: 3 900 kr

Ring med blå sten 18K Ø16¾ Brv 4,4g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Venezia 18K L;ca41cm 3,9g

Utrop: 1 500 kr

Diversa guldsmycken 18K Brv14,2, 2 ringar med stenar(skeva)Ø17½,Ø17,4 örhängen(ej i par) en halskedja Veneiza defekt vid lås

Utrop: 4 000 kr

Ett par örhängen med vit sten 18K1g

Utrop: 500 kr

Ett guld hänge 18K B;ca2,3cm 3g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Ett par örhängen 18K B;2,8cm 1,6g

600 kr

Utrop: 700 kr

Ett hänge med diamant 1xca0,23-0,25ct 18K 1g

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

FENDER Telecaster, svart, 1992, stötskada kropp samt mindre lackskador. Etui Fender. Ser.nr: N2107421

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Husets Gitarr model (Enrique Keller) 500-Fi, nylonsträngad, mikrofon/eq Fishman, spricka lock. thermo-fodral.

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Laney Theatre 150X5 (5-kanaler), för sång/instrument mic, ej kabel. Ser.nr: N1501636. Ej med på visning.

300 kr

Utrop: 375 kr

X-länk med stav 18K L;18,5cm B;1cm 29,7g

Utrop: 9 900 kr

Glasskulptur, "Slupen Tyra", Marie Hertzberg, höjd ca 25 cm.

Utrop: 600 kr

Klackring med gravyr 18K Ø19.5 6,3g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Fantasilänk med extra länkbit 18K L;18,5 Extrabit; 1cm B;1cm 28,7g

Utrop: 11 600 kr

Litografi "Cirkusclownen", Marc Chagall, Nr: 572/1000, från Konsthallen Landskrona -67.

650 kr

Utrop: 600 kr

Litografi, Kasiulis, motiv med segelfartyg, nr: 170/210, ca 33.5 x 54 cm, guldfärgad ram.

400 kr

Utrop: 500 kr