Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
Klubbad för
Diversa guldsmycken 18K Brv14,2, 2 ringar med stenar(skeva)Ø17½,Ø17,4 örhängen(ej i par) en halskedja Veneiza defekt vid lås
FENDER Telecaster, svart, 1992, stötskada kropp samt mindre lackskador. Etui Fender. Ser.nr: N2107421
Husets Gitarr model (Enrique Keller) 500-Fi, nylonsträngad, mikrofon/eq Fishman, spricka lock. thermo-fodral.
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare Laney Theatre 150X5 (5-kanaler), för sång/instrument mic, ej kabel. Ser.nr: N1501636. Ej med på visning.
Litografi "Cirkusclownen", Marc Chagall, Nr: 572/1000, från Konsthallen Landskrona -67.