Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
Akustisk gitarr med mic, Ibanez, modellnr. V205SECE-VS-2Y-01, snr.GS09E098827, stötskador, repor, batterilucka saknas, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr med mic, Fender, modell: T-BUCKET-300CE AMB, snr.CSB12000551, en sträng saknas,
Målning, olja på duk, Johan Ossian-Andersson (1889-1975), signerad J. Ossian, fiskebåt, 50x73cm, uppspänd på träram
Kristallkrona, med plats för 6 glödlampor, höjd (exkl kedja): 35cm, Ø55cm, några prismor saknas. Ej med på visning.
Kristallkrona, med plats för 3 glödlampor, höjd: 44cm, Ø35cm, skev. Ej med på visning.
Surfplatta, Apple iPad Air 2, modellnr. A1566, snr.DMPSR7C0G5W2, 128GB, med laddare, i originalkartong
Laptop, Asus TP301U, snr.GBN0CX284201473, 13,3", 8GB RAM, Intel Core i5-processor 2.40GHz 6200U, Windows 10, 238GB, repig undersida, med laddare
Handväska, Comme des Garcons, The Beatles, nr.VN-K 002-051-2-1, något fläckigt foder, i dustbag