Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018
Klubbad för
Litografi, van Dongen, motiv Birgitte Bardot, ca 48 x 62 cm inkl. gulfärgad ram, tejpad på baksidan.
Färglitografi, Kasiulis, "Musicerande clowner", ca 14 x 11 cm, signerad, guldfärgad ram (21,5 x 25,5 cm)
Färglitografi, Kasiulis, "Man med dragspel", nr: 46/50, ca 45 x 47.5 cm, signerad, med guldfärgad ram (ca 50 x 53.5 cm)
Litografi, louis Toffoli (1907-1999), "Spinnerska från anderna", nr 21/150, ca 55 x 65 cm, med röd ram (ca 65 x 83 cm)
Parti ringar 23K En med pärla Ø18,25 bruksskick ring med sten Ø18,75 ring med gravyr Ø18,5 brv13,5g