761 - 780 av 1 452
1...383940...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2018

Klubbad för

Ett par ringar 23K Graverade en med gråsilvrig sten Ø20,5 15g

Utrop: 5 300 kr

Litografi, van Dongen, motiv Birgitte Bardot, ca 48 x 62 cm inkl. gulfärgad ram, tejpad på baksidan.

Utrop: 375 kr

Färglitografi, Kasiulis, "Musicerande clowner", ca 14 x 11 cm, signerad, guldfärgad ram (21,5 x 25,5 cm)

Utrop: 250 kr

Färglitografi, Kasiulis, "Man med dragspel", nr: 46/50, ca 45 x 47.5 cm, signerad, med guldfärgad ram (ca 50 x 53.5 cm)

400 kr

Utrop: 500 kr

Litografi, louis Toffoli (1907-1999), "Spinnerska från anderna", nr 21/150, ca 55 x 65 cm, med röd ram (ca 65 x 83 cm)

Utrop: 250 kr

Armbandsur defekt trasig länk 14K graverad Brv 15,3g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Kaffeskedar, 12 st, Haga, graverade: "SE", i brunt schatull.

550 kr

Utrop: 700 kr

Smycken Nål

Hattnål 18K 6,5cm medföljande etui 1,1g

Utrop: 500 kr

Köttkvarn, Philips, HR2727, 2016, saknar box.. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 500 kr

Armbandsur, Zico, stål, manuell, 34mm, läderband.

Utrop: 425 kr

Manschettknappar 925 graverade pläterade väldigt oxiderade 3par 27,1g

175 kr

Utrop: 125 kr

Mortell, mässing, höjd ca ca 17,5 cm, diameter ca 14,5 cm.

175 kr

Utrop: 225 kr

Brosch med ljusblå större sten och 10små 925 B;2cm H;4,5cm 8,3g

450 kr

Utrop: 50 kr

Brosch 925 med facetterade stenar Form av blomma H;5,5cm B;3,5cm 12g

225 kr

Utrop: 75 kr

Glasfat, Italla, Kastehelmi, ca 30 cm.

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti ringar 23K En med pärla Ø18,25 bruksskick ring med sten Ø18,75 ring med gravyr Ø18,5 brv13,5g

Utrop: 5 000 kr

Hörselskydd, 3M, Peltor ComTac XPI, i originalkarton.

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Fickur 3st 14K En klocklänk ej guld graverade Brv 215,7g

7 100 kr

Utrop: 7 600 kr

Pansarlänk 18K Lca19cm 7,7g

Utrop: 2 600 kr

Venezia kedja 14K 47cm 4,5g

Utrop: 1 100 kr