61 - 80 av 527
1...345...27 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, korall, höjd 41 mm, vikt 4,8 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, citriner, stl 17,5 mm, vikt 10,0 g.

Inga bud

Utrop: 700 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, stl 17,75 mm, vikt 1,8 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, rutilkvarts, onyx, höjd 12 mm, vikt 1,9 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

ARMBAND, vitmetall, plast, emalj, elastiskt.

Inga bud

Utrop: 150 kr

Lägg bud

RING, förgyllt sterlingsilver, topas, lapis lazuli, smaragder, stl 17,25 mm, vikt 2,8 g.

Inga bud

Utrop: 900 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 9 mm, vikt 1,0 g.

Inga bud

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Smycken Enstenshänge

ENSTENSHÄNGE MED KEDJA, roséförgyllt stål, höjd 9 mm, längd 39-44 cm.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

COLLIER, vitmetall, pärlemor, längd 46-54 cm.

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, förgyllt stål, labradorit, höjd 18 mm, längd 45 cm.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

KALEVALA, collier, silver, tenn, H. Kaksonen, Finland, kedjans längd 64 cm, hängets höjd 82 mm, totalvikt 35,1 g.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, Danmark, stl 16,50 mm, vikt 14,4 g, bucklor och repor.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

COLLIER, silver, gröna glasstenar, längd 38 cm, vikt 32,5 g, kistlås, nagg, slitage.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, orange kalcit, repor, höjd 46 mm, längd 75 cm, vikt 14,9 g.

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, jaspis, höjd 41 mm, längd 45-50 cm.

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

COLLIER, rostfritt stål, blå sten, höjd 33 mm, längd 44 cm.

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, behållare med malakitstenar, höjd 40 mm, längd 50 cm.

Inga bud

Utrop: 50 kr

Lägg bud

COLLIER, badmintonracket, förgyllt sterlingsilver, hängets bredd 22 mm, längd 42-47 cm, vikt 2,5 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, mönstergravyr, stl 17,75 mm, vikt 3,7 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, topaser, stl 17,5 mm, vikt 4,2 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud