21 - 40 av 527
123...27 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

RING, sterlingsilver, hästar, stl 16,5 mm, vikt 2,5 g.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, turkoser, akvamariner, cubic zirconia, stl 17,0 mm, vikt 5,3 g.

Inga bud

Utrop: 600 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, topas, rubin, smaragd, tanzanit, turmalin, höjd 46 mm, vikt 9,2 g, krokar.

Inga bud

Utrop: 2 200 kr

Lägg bud

ARMBAND, sterlingsilver, cubic zirconia, längd 16-19 cm, vikt 1,7 g.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, syntetisk opal, peridot, topas, höjd 46 mm, längd 44 cm, vikt 7,1 g.

Inga bud

Utrop: 600 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, rubiner, höjd 84 mm. vikt 11,9 g, krokar.

Inga bud

Utrop: 800 kr

Lägg bud

RING, stål, emalj, stl 16,25 mm.

Inga bud

Utrop: 150 kr

Lägg bud

BROSCH, snögubbe, gulmetall, emalj, strass, höjd 29 mm.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

ENSTENSRING, 9K guld, briljantslipad diamant ca 0,06 ct, ca W/P, storlek 17,25 mm, vikt 1,8 g, diamanten är skadad och har öppna inneslutningar som når ytan.

Inga bud

Utrop: 750 kr

Lägg bud

Glas Bruksglas

2 DRICKSGLAS, med handgjord figurin av Murano-glas, julgran, 350 ml, höjd 8 cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Glas Bruksglas

2 DRICKSGLAS, med handgjord figurin av Murano-glas, snögubbe, 350 ml, höjd 8 cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Glas Bruksglas

2 DRICKSGLAS, med handgjord figurin av Murano-glas, ren, 350 ml, höjd 8 cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, förgyllt stål, månsten, labradorit, rubin, höjd 20 mm, vikt 6,0 g, stift.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

SCHERNING, örhänge, förgyllt sterlingsilver, porslin, vit/guld, örring ca 15 mm, vikt 1,6 g, etui.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

7 PAR ÖRHÄNGEN, olika modeller och material.

Inga bud

Utrop: 75 kr

Lägg bud

Accessoarer Tändare

CHRISTIAN DIOR, tändare, vitmetall, räfflad yta, mått 25 x 70 mm, etui, slitage, ej funktionstestad.

Inga bud

Utrop: 300 kr

Lägg bud

Accessoarer Tändare

CHRISTIAN DIOR, tändare, gulmetall, mått 25 x 70 mm, slitage, ej funktionstestad.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, gulmetall, höjd 46 mm, längd 44-48 cm, vikt 7,1 g.

Inga bud

Utrop: 75 kr

Lägg bud

SMYCKESET, hänge med kedja och örhängen, vitmetall, Swarovski-kristaller.

Inga bud

Utrop: 175 kr

Lägg bud

HÄNGE, sterlingsilver, rubin, topas, höjd 32 mm, vikt 6,8 g.

Inga bud

Utrop: 700 kr

Lägg bud