61 - 80 av 544
1...345...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 12 november

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 14 mm, vikt 3,4 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, cubic zirconia, oval odlad färgad sötvattenspärla, kedjans längd 50 cm, hängets höjd 25 mm, vikt 4,0 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, grön droppformad sten, kedjans längd 40 cm, hängets höjd 30 mm, vikt 3,2 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

PÄRLÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 20 mm, vikt 3,1 g, slitage.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

CHRISTIAN DIOR, tändare, gulmetall, räfflad yta, mått 25 x 70 mm, informationsblad, etui, ej funktionstestad.

900 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Tändare

CHRISTIAN DIOR, tändare, gulmetall, lapis lazuli, räfflad yta, mått 25 x 70 mm, etui, ej funktionstestad, gravyr.

800 kr

Utrop: 250 kr

KLOCKKEDJA, sterlingsilver, ankarlänk, längd 150 cm, vikt 9,29 g.

250 kr

Utrop: 175 kr

ARMRING, silver, gulmetall, diameter ca 60 mm, vikt 35,3 g, ej stämplad.

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Tändare

CARTIER, tändare, vitmetall, krokodilmönstrat trä, n242661, mått 60 x 30 mm, cert (ej komplett), etui, extra flint medföljer, små repor.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

4 MAGNETER, 1 FIGURIN, keramik, ödlor, bredd 8-10 cm.

Utrop: 75 kr

ARMBAND, sterlingsilver, bärnsten, längd 18-20 cm, vikt 7,0 g.

Utrop: 600 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, ametister, höjd 27 mm, vikt 1,5 g, krokar.

200 kr

Utrop: 250 kr

RING, sterlingsilver, stl 19,25 mm, vikt 2,3 g.

Utrop: 250 kr

3 ARMBAND, ametist, bergkristall, elastiska, vikt 41,4 g.

100 kr

Utrop: 125 kr

ÖRRINGAR MED PÅHÄNG, sterlingsilver, citriner, höjd 34 mm, vikt 5,1 g.

400 kr

Utrop: 500 kr

RING, sterlingsilver, 4 diamanter, 0,028 ctv enligt gravyr, stl 18 mm, vikt 6,2 g.

Utrop: 1 000 kr

COLLIER, förgyllt stål, strass, längd 38-43 cm, vikt 2,9 g.

150 kr

Utrop: 75 kr

MANSCHETTKNAPPAR, trä, vitmetall, bredd 19 mm.

Utrop: 75 kr

3 FINGERBORGAR, keramik.

Utrop: 75 kr

3 PILLERBURKAR, vitmetall, mönstrat kakel, glas, bredd 50 mm, höjd 24 mm.

250 kr

Utrop: 125 kr