1461 - 1480 av 1 621
1...737475...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023

Klubbad för

Hänge S835 3,3g höjd: 30mm med sten

100 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Kalevala S925 0,9g med sten

Utrop: 125 kr

Collier Tenn "Trollkula" design: Sameslöjd

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par S925 5,4g med stenar

Utrop: 225 kr

Ring S830 2,8g Ø18 med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 1,6g Ø16½ med sten

Utrop: 50 kr

Kedja Ärtlänk S835 2,1g längd: 43,0cm

Utrop: 50 kr

Armband S830 6,0g längd: 17,0cm med markasiter

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier vitmetall längd: 45,0cm med sten och markasiter

75 kr

Utrop: 100 kr

Brosch oädel metall med stenar

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch oädel metall med broderi

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par 18K 0,8g med pärla, nagg på ena pärlan.

Utrop: 375 kr

Klockor Candino

Candino 17 Jewels Incabloc Ø20mm, manuell, tim-minutvisare, boettnr: 5879 repigt plexiglas, stål med flexlänk

Utrop: 250 kr

Penzé 17 Jewels Incabloc Ø19mm, manuell, tim-min-sekvisare, boettnr: 1713 repigt plexiglas, guldfärgad stål, flexlänk

Utrop: 75 kr

Belami Ø19mm, manuell, tim-minutvisare, boettnr: 1632, stål, defekt flexlänk.

Utrop: 50 kr

Figuriner 4st Goebel "Årstider", Vinter, vår, sommar, höst.

Utrop: 550 kr

Figuriner 7st Goebel Månadsfiguriner

Utrop: 500 kr

Figurin Bing & Grøndahl numrerad: 1526 "Sittande Flicka"

75 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Tengra höjd ca: 20,5cm tillverkad i Spanien, brudpar.

50 kr

Utrop: 75 kr

Väggtallrik och Skål Bing & Grøndahl numrerade: 312 & 9076.

Utrop: 75 kr