1441 - 1460 av 1 621
1...727374...82 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2023

Klubbad för

Armband Halvstelt S925 17,2g längd: 19cm bredd: 6mm

Utrop: 375 kr

Armring S925 18,3g Ø70mm

Utrop: 300 kr

Örhängen ett par S925 4,3g design: Theresia Hvorslev Cirka 70-tal

325 kr

Utrop: 300 kr

Armband Treradigt Bismarck S925 10,5g längd: 19,0cm bredd: 10mm saknar en låsdel.

100 kr

Utrop: 100 kr

Quinn S925 brv: 56,5g quartz, boettnr: 21070, pansarlänk i silver längd: 17,5cm, går ej, behov av batterbibyte.

550 kr

Utrop: 600 kr

Collier Ermani Bulatti längd: 42,5cm ArtDeco- stil, vitmetall med sten

250 kr

Utrop: 300 kr

Collier Ermani Bulatti längd: 43,5cm ArtDeco- stil, vitmetall.

275 kr

Utrop: 300 kr

Collier Ermani Bulatti längd: 44cm ArtDeco- stil, gulmetall med stenar och pärlamor, saknar stenar.

Utrop: 200 kr

Armband Ermani Bulatti längd: 20cm ArtDeco-stil

200 kr

Utrop: 200 kr

Armband Ermani Bulatti längd: 19,0cm ArtDeco-stil

250 kr

Utrop: 200 kr

Brosch Ermani Bulatti Ø60mm ArtDeco-stil, med sten

300 kr

Utrop: 125 kr

Brosch Ermani Bulatti Ø65mm ArtDeco-stil, med sten

225 kr

Utrop: 250 kr

Collier längd: 45mm bredd: 15mm, förgyllt lås i S925, med stenar.

Utrop: 500 kr

Armband Ole Lynggaard, design: Charlotte Lynggaard, lila läder, bruksslitage.

Utrop: 425 kr

Parti Silver S830 218,1g kaffeskedar med gravyr

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar 4st S830 55,2g

Utrop: 375 kr

Matskedar S830 181,2g design: Gammal Fransk

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti Silver S835 24,8g defekt med stenar

Utrop: 150 kr

Ring S925 1,7g Ø16¾ med stenar

Utrop: 75 kr

Ring S925 3,8g Ø16¾ skev skena

Utrop: 50 kr