141 - 160 av 1 196
1...789...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2023

Klubbad för

Örhängen tvåfärgade 18K 2g, höjd: 8mm, bredd: 5,5mm, med diamanter 2xca0,01ct åttkantslipade och odlade pärlor Ø5,5mm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti Silver S830 27,5g, defekt, graverat

Utrop: 200 kr

Kedja Pansar S835 3,8g, längd: 45cm, bredd: 2mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver S925 3,9g, defekt, brott på länkar

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,5g, höjd: 25mm, bredd: 14mm, bricka med delvis borstad yta

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 2st S830 137,2g, höjd: 55mm, Ø70mm, graverade, fyllda

Utrop: 500 kr

Skedar 3st S830 87,1g, 144-148mm, alla graverade och repiga

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 3st S830 48,3g, 123mm, modell: Olga

Utrop: 300 kr

Bordsgafflar 10st S830 401,2g, 179mm, modell: Olga

Utrop: 2 700 kr

Bordsknivar 9st S830 462,4g, 212mm, modell: Olga, blad i stål

Utrop: 1 600 kr

Teskedar 8st S830 61,1g, 105mm, hamrade, repiga och med slitage

Utrop: 400 kr

Bordssked 1st S830 40,4g, 182mm, modell: Rosenholm, repig

Utrop: 275 kr

Armband 18K brv: 3,1g, Cartier, Trinity Bracelet Small Model, trefärgat guld, grått tygband med slitage och smuts, ställbar längd, snr: CFB744, certifikat februari 2016 från Selfridges London

4 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Väska, Louis Vuitton, Palermo, monogramcanvas och ljusbrunt läder, 36,5x24x15cm, guldfärgade beslag, avtagbar axelrem, snr: TH3183, bruksslitage, fläckigt innerfoder, delvis bortnött färg på beslag

5 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Cartier, Pasha de, stål, 38mm, automatisk, datum, liten defekt på urtavla, safirglas, integrerad länk i stål, refnr: 1040, snr: R40202584, bruksskick, cert ej ifyllt, manual, extra länkbit, tygetui med kudde

22 000 kr

Utrop: 24 000 kr

Stig Wennström (1938-), motiv med människor, olja på duk, signerad, motivets mått: 70x50cm, guldfärgad ram något kantstött. Visas och hämtas hos Sefina Birger Jarlsgatan 12, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Mörkersikte, Pulsar Digex N455, snr: 777346929, tre batterier, laddare, IR-lampa, snabbfästen, ljusavskärmare, extra batterihållare till siktet, fodral med axelrem, ej funktionstestad

4 300 kr

Utrop: 4 400 kr

Collier tvåfärgad 18K 13,5g, Chopard, modell: Happy Spirit, längd: 42,5cm, bredd: 2mm, med diamanter 47st totalt 0,72ctv, tvåradig, refnr: 795422, snr: 3345379, box, kartong, manualer

30 000 kr

Utrop: 31 500 kr

Armring roséguld 18K 31g, Cartier, modell: Juste Un Clou, Ø52x46mm (storlek 16), med diamanter 11xca0,04ct, 16xca0,005-0,02ct, öppningsbar, snr: BWL359, köpt på Cartier i Vancouver, fint skick med spår av användning

73 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Tesil S925 97,5g, design: Georg Jensen, längd: 128mm, bredd: 91mm, små repor