Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023
Klubbad för
Spegel S925 Engelskt silver Bruttovikt: 335,14g, bucklig, graverad med slitage, Birmingham tidigt 1900-tal Längd: 26cm, fylld
Borstar 2st S925 Bruttovikt:163,5g Engelskt Silver, Birmingham Längd: 17cm, graverade, buckliga, delvis trä
Gill Evans Grafiskt tryck signerad och numrerad 697/850, hund 16x20cm, inramad, ej visning
Gill Evans Grafiskt tryck signerad och numrerad 602/850, hund 16x20cm, inramad, ej visning
Erik Haamer (1908-1994) Färglitografi, Födelsedagskalaset signerad och numrerad 42/200, 62x45cm, i glasram, skick: små veck , ej visning