1181 - 1200 av 1 380
1...596061...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023

Klubbad för

Pilgrim Bianca Ø30mm quartz, guldfärgad stål på gummilänk ref 702032773

Utrop: 225 kr

Collier doserat med bärnsten 45,0cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Ask i alabaster, klädd insida 13,5x9,5x4cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K 2,2g med gravyr

Utrop: 1 200 kr

Collier S925 Owe Johansson 72,3g ca 70,0cm

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 6st S830 73,8g modell Olga

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 107,3g med gravyr

Utrop: 750 kr

Sockerströare S830 12,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S800 140,5g med gravyr

Utrop: 900 kr

Parti silver S830 797,5g med gravyr

Utrop: 5 300 kr

Ljusstakar 4st S830 BRV 956,4g delvis gipsfyllda

Utrop: 2 200 kr

Ljusstakar ett par S830 155,0g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Skål S835 65,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Fat S835 153,1g

Utrop: 1 000 kr

Skål S835 185,9g

Utrop: 1 200 kr

Toastrack S925 54,8g Engelska stämplar

1 400 kr

Utrop: 400 kr

Senapsbehållare med sked S925 145,1g med glasinnefattning med nagg, med gravyr, Engelska stämplar

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Servettringar 2st S925 47,8g med gravyr, Engelska stämplar

Utrop: 375 kr

Skedar 4st och 1 marmeladkniv S925 48,9g engelska stämplar

300 kr

Utrop: 375 kr

Saltkar tidigt meanderbord med lejontassar Engelsk, silverpläterad 1900-tal

75 kr

Utrop: 75 kr