Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2023
Klubbad för
Tekoppar och tefat 6st fat och 6st koppar Royal Copenhagen Modell: Blå Blomster Ø145mm Ø100mm, ej visning
Ljusstakar ett par Royal Copenhagen Modell: Blå Blomster, höjd: 10cm numrerad: 10/1311
Royal Copenhagen Modell: Blå Blomster, 2st udda delar, Diameter: Ø16,5cm samt Ø9cm, med slitage, numrerade 10/1678 och 10/1550.1872
Tekoppar 2st Royal Copenhagen Modell: Blå Blomster, Diameter: Ø10cm, numrerade: 10/1551