Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Louis Vuitton Looping MM, monogram canvas, serie.nr: FL0051, tillverkad 2001, med kvittokopia, ej original dustbag, ca 24,5 x 21 x 9,5 cm
Givenchy Tote Antigona floral, med tillbehörande plånbok, serie.nr: 3C1113, bruksskick, ca 40 x 32 x 15 cm
Klockor Eterna
Eterna, 18K, 33,5mm, kvarts, plexiglas, datum, Boett nr. 4100.68, orginalläderband (krokodil), originalspänne i gulddoublé, går ej (trol. batteri), mycket gott skick, företagsgravyr, brv 28,1g, med box
Coach Tabby Crossbody, flerfärgad, serie.nr: F1987-76199, avtagbar axelrem, 18 x 10 x 6 cm
Omega, Genéve, s.k. "TV Screen", stål, 38,5x45,5mm, Ref nr. 166.0123, skadad tavla, automatisk, Cal. 1481, datum, originalläderband, originalspänne i metal, hack/skada - baksida boett, krona lite lös, mindre servicebehov
Musikinstrument Träblås
Miyazawa, tvärflöjt, modell PA-101E, s/n: 72945, Asaka, Japan, med originaletui.
Omega, Constellation, 32,5 mm, stål, Ref nr. ST 398.0876, Boett nr. 398.0876 / 198.0140 / 398.0866, safirglas, datum, skadad urtavla, integrerad originallänk (stål), viklås, Ref nr. 1448/012, ca 1986
Tissot, Seastar Seven, 18K, 33,5mm, brv 32,7g, manuell, plexiglas (mindre repor), läderarmband med bygelspänne (metal), slitage band/spänne, mindre bucklor baksida av boett, sliten doublé på krona & spänne
Longines, Hydro Conquest, 35mm, stål, Ref nr. L3.279.4.56.6, Serie nr. 35692243, kvarts, Cal. L541 (bas ETA 251.262), 27 juveler, kronograf, safirglas, stålarmband med dubbelt viklås, länk kortad, extra länbit medföljer, bruksslitage
Certina, DS Cascadeur, 32mm, stål, kvarts, Boett nr. 8020 / EOL. 129.42 / 8120, Cal. ETA956.412, 7 juveler, safirglas, stålarmband med viklås, kortad (extra länkbitar medföljer), repor på länk, extra läderband
Sarcar Geneve, 18K, 22 x 33mm brv 57,7g, Boett nr. 73 243 A , Serie nr. 637775, plexiglas, manuell, Cal. ETA. 2512, flätad länk i 18K (Certina), med viklås
Collier 18K vitguld 7,0g Venezia kedja, längd 37,5 cm, bredd 1 mm, integrerat hänge med diamanter 43x ca 0,01-0,03ct, briljantsslipade, springring
Lordring 18K vitguld brv 11,6g Ø17¼, cabochonslipad safir, diamanter 2x ca 0,10ct, briljantslipade, av Stjärnagat Ab, Farsta, 1962, mindre nagg i guldet