641 - 660 av 1 618
1...323334...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Louis Vuitton Looping MM, monogram canvas, serie.nr: FL0051, tillverkad 2001, med kvittokopia, ej original dustbag, ca 24,5 x 21 x 9,5 cm

3 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Sejdel, S925, 215,0g, Birmingham, England 1932, H: 10,5cm, gravyr "Last Man Club..."

Utrop: 1 500 kr

Givenchy Tote Antigona floral, med tillbehörande plånbok, serie.nr: 3C1113, bruksskick, ca 40 x 32 x 15 cm

2 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Klockor Eterna

Eterna, 18K, 33,5mm, kvarts, plexiglas, datum, Boett nr. 4100.68, orginalläderband (krokodil), originalspänne i gulddoublé, går ej (trol. batteri), mycket gott skick, företagsgravyr, brv 28,1g, med box

Utrop: 4 800 kr

Coach Tabby Crossbody, flerfärgad, serie.nr: F1987-76199, avtagbar axelrem, 18 x 10 x 6 cm

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Omega, Genéve, s.k. "TV Screen", stål, 38,5x45,5mm, Ref nr. 166.0123, skadad tavla, automatisk, Cal. 1481, datum, originalläderband, originalspänne i metal, hack/skada - baksida boett, krona lite lös, mindre servicebehov

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Träblås

Miyazawa, tvärflöjt, modell PA-101E, s/n: 72945, Asaka, Japan, med originaletui.

3 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Omega, Constellation, 32,5 mm, stål, Ref nr. ST 398.0876, Boett nr. 398.0876 / 198.0140 / 398.0866, safirglas, datum, skadad urtavla, integrerad originallänk (stål), viklås, Ref nr. 1448/012, ca 1986

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Tissot, Seastar Seven, 18K, 33,5mm, brv 32,7g, manuell, plexiglas (mindre repor), läderarmband med bygelspänne (metal), slitage band/spänne, mindre bucklor baksida av boett, sliten doublé på krona & spänne

3 200 kr

Utrop: 3 800 kr

Ring 9K 2,9g skadad

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 9,2g, gravyr/defekt

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 4,2g Ø19¼, slät, tillv. 1920, Borås

Utrop: 2 900 kr

Longines, Hydro Conquest, 35mm, stål, Ref nr. L3.279.4.56.6, Serie nr. 35692243, kvarts, Cal. L541 (bas ETA 251.262), 27 juveler, kronograf, safirglas, stålarmband med dubbelt viklås, länk kortad, extra länbit medföljer, bruksslitage

2 500 kr

Utrop: 2 600 kr

Certina, DS Cascadeur, 32mm, stål, kvarts, Boett nr. 8020 / EOL. 129.42 / 8120, Cal. ETA956.412, 7 juveler, safirglas, stålarmband med viklås, kortad (extra länkbitar medföljer), repor på länk, extra läderband

475 kr

Utrop: 475 kr

Kläder Övrigt

Balmain Jacket, storlek EU 38 / M, rosa, gulddetaljer, med extra knappar, kvittokopia

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

Kläder Övrigt

Balmain Jacket, storlek EU 38 / M, svart, gulddetaljer, kvittokopia

Utrop: 6 600 kr

Sarcar Geneve, 18K, 22 x 33mm brv 57,7g, Boett nr. 73 243 A , Serie nr. 637775, plexiglas, manuell, Cal. ETA. 2512, flätad länk i 18K (Certina), med viklås

Utrop: 22 000 kr

Collier 18K vitguld 7,0g Venezia kedja, längd 37,5 cm, bredd 1 mm, integrerat hänge med diamanter 43x ca 0,01-0,03ct, briljantsslipade, springring

6 400 kr

Utrop: 7 700 kr

Lordring 18K vitguld brv 11,6g Ø17¼, cabochonslipad safir, diamanter 2x ca 0,10ct, briljantslipade, av Stjärnagat Ab, Farsta, 1962, mindre nagg i guldet

Utrop: 6 500 kr

Smörgåsgafflar, 12st Silver S830, modell Olga 150 mm, 245,5g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr