621 - 640 av 1 618
1...313233...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Örhängen S925 3,8g, längd 2,0 cm, bredd ca 10 mm, med pärlor

325 kr

Utrop: 125 kr

Armband 21K 34,0g, längd 19,0 cm, bredd 20 mm, med emalj, islamsk religös textning, karbinhakelås

14 000 kr

Utrop: 16 800 kr

Ring 18K 1,2g, defekt

Utrop: 550 kr

Ring 18K 7,6g, defekt

Utrop: 3 400 kr

Armband X-länk 18K 21,3g, längd 18 cm, bredd 13 mm, kistlås, Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget, Malmö, 1960 / Boliden

Utrop: 10 800 kr

Ring 18K brv 6,5g Ø16, vit sten, sitter lite lös i fattning, Golden River Sweden, Kista, 1967

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Länbit 18K 2,6g

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K vitguld brv 3,3g Ø17½, med pärla Ø8 mm, Seblings Juvel & Guldsmedsverksta, Malmö, 1957

Utrop: 1 900 kr

Louis Vuitton Néo Alma BB, monogram, empreinte leather cream, serie.nr: AR0280, köpt 2020, med kvittokopia, avtagbar axelrem, dustbag och original kartong, ca 24 x 18 x 11 cm

7 700 kr

Utrop: 9 000 kr

Örhängen 18K brv 1,7g, med pärlor Ø6 mm, GHA

700 kr

Utrop: 850 kr

Louis Vuitton Neverfull PM damier, med tillhörande plånbok, serie.nr: MM3210, köpt 2020, med kvittokopia, dustbag och originalkartong, ca 30 x 21 x 13 cm

7 700 kr

Utrop: 9 000 kr

Ring S925 brv 7,3g med pärla (mindre skador) & vita stenar

25 kr

Utrop: 100 kr

Louis Vuitton Suréne BB, monogram canvas, läder, serie.nr: DU0230, köpt 2020, med kvittokopia, dustbag och originalkartong, 24 x 17 x 11 cm

10 200 kr

Utrop: 10 800 kr

Gucci Dionysus GG Supreme mini bag, canvas, beige, detaljer i vitmetall, modell.nr: 421970, serie.nr: 493075, köpt 2020, med kvittokopia, dustbag och originalkartong, ca 20 x 15 x 6,5 cm

8 900 kr

Utrop: 10 200 kr

Saint Lauren, YSL LouLou Matelasse, medium black, serie.nr: PMR 5749460120, köpt 2020, med kvittokopia och dustbag, ca 29 x 21 x 11 cm

13 200 kr

Utrop: 9 600 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, 26mm, stål/guld, Ref nr. 6917F, Serie nr. 6439317 (1980), plexiglas (mindre repor), automatisk, datum, Jubileé s/g, Ref. E/498, länk slak, med kvitto på service (2008), äkthetsintyg (2015, Bergströms), serviceetui

24 000 kr

Utrop: 26 500 kr

Fendi, KAN U Small, med BIC print, brun, läder, serie.nr: 8M0417 A659 208-8241, köpt 2020, med kvittokopia och dustbag, 19 x 13 x 9 cm

7 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Efva Attling, Collier, Amor Vincit Omnia, justerbar längd 46,46 cm, karbinhakelås, 18K 16,9g, i etui, kvitto

Utrop: 10 400 kr

W. A. Bolin, Hänge Silver S925, efter "Himmelrikets nyckel" eller "Nyckel till Valhall", H: 60 mm, 1961, kedja (S835) 44 cm, 36,6g

650 kr

Utrop: 750 kr

Louis Vuitton Speedy 25, monogram canvas, serie.nr: SP4077, tillverkad 2007, med dustbag, ca 24 x 20,5 x 15 cm

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr