Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022
Klockor Diesel
Diesel 5 bar armbandsur med datum Ø50mm quartz model: DZ-4469 ref:111709 mineralglas med extra länkbitar i påse
Klockor Calvin Klein
Calvin Klein, Armbandsur, quartz, Ø41mm, mineralglas, stål på stål länk, repigt glas, bruk slitage
Certina DS Spel Titanium, armbandsur, quartz, datum, Ø33x45mm, safirglas, stål på stål länk, bruk slitage
Omega Seamaster, armbandsur, manuell, datum, Ø34mm, utbytt korna, repor på glaset, slitet läderband
Service Fyrklövern, Micael Bindefeld, 6 tallrikar, 6 assietter, 6 st djupa tallrikar, 2 serveringsfat, salt & pepparkar, 7 skålar, ej visning
Samsung Galaxy 9 Note, 128gb, snr: RF8K70MIJ5P, imei:359443090540864, repigt fram och baksida, saknar laddare, fabriksåterställd
Surfplatta Huawei media pad T5, 32gb, snr: VQTBB20224101017, imei:860556043678382, fabriksåterställd med laddare, i kartong
Apple watch seri 3, snr;GJCDF9J3J, lösenord:0000, med extra armband, laddare, fabriksåterställd i kartong
Panasonic digitalkamera, Lumix, modell: DMC-FS10, snr: WK0SA001125, med laddare i fodral
Mobiltelefon Xiaomi mi 10 lite, modell: M2007J17G, snr:91f91013, imei:865723055137351,fabriksåterställd med laddare i kartong
Samsung galaxy watch, modellnr: SM-R805F, snr: R5AN101A4QM, imei: 357468093761573, 4gb, fabriksåterställd, med laddare och kartong
Suunto, armbandsur, elementum terra, sportklocka, quartz, safirglas, Ø44mm, refnr: CR2032. snr: 1812101707 med gummiband
Elektronik Musik
Trådlös högtalare Senniheiser, modell: SP 20 ML snr:506050 med adapter och adapter, sladd och väska
Xbox one s 1TB modell: 1681, snr: 149572782716, med 1 handkontroll, hdmi ladd samt ladd sladd
Laptop Toshiba, Satellite, intel core i3, 4gb ram minne, 64-bitar, Windows 10 pro. snr: 8A200254Q, fabriksåterställd med laddare