641 - 660 av 1 270
1...323334...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021

Klubbad för

Teskedar i silver 153,1g, 12st, Patricia, längd ca 11,5 cm, Mema Guld & Silver, Lidköping, schatull

Utrop: 1 000 kr

Kaffeskedar i silver 188,7g, 12st, Patricia, längd ca 12,5 cm, Mema Guld & Silver, Lidköping, schatull

Utrop: 1 200 kr

Matskedar i silver 63,7g, 2st, Patricia, längd ca 15,5 cm, Mema Guld & Silver, Lidköping

350 kr

Utrop: 425 kr

Punchkoppar i silver, 266,4g, Gense, Eskilstuna, 90-tal, höjd 3,5 cm

Utrop: 1 800 kr

Surfplatta, Lenovo, modell TB-8504X, 8", 16 GB, IMEI: 866991051664827, laddare ej original, fåtal repor/nagg

Utrop: 350 kr

Kedja Pansar 18K 7,1g, längd 50 cm, bredd 1 mm, springring

Utrop: 4 200 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband S835 brv 10,5g, odlade sötvattens pärlor Ø 7mm, längd 13,5 cm, lås i silver

325 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

Läderarmband till armbandsur, Gucci, ink sprintar, 15 mm, visst slitage, i original förpackning

75 kr

Utrop: 200 kr

Collier 18K brv 33,9g, med stenar Ø 5mm, karbinhakelås, ( endast lås i 18K)

650 kr

Utrop: 750 kr

Hänge stål, Dyrberg/Kern, med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Radio, Tivoli Audio, Model One, serie nr. H152530720, original kartong och laddare, nyskick

1 500 kr

Utrop: 650 kr

Cigarretui, Silver S925, brv 390,1g, hamrad yta, figuralt motiv lock, träskodd insida, design G. (Graziella) Laffi, mitten av 1900-talet, Peru, mått: 180 x 100 x 26 mm.

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K brv 7,9g, defekt med röd sten

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,9g, höjd 1,8 cm, bredd 1,2 mm, defekt

325 kr

Utrop: 400 kr

Bägare, 2st Silver S925, 77,1g, hamrat gods, Industria Peruana, H: 5,5 cm.

Utrop: 600 kr

Askfat, Silver S925, 86,7g, Industria Peruana, 10,5 x 10,5 cm.

Utrop: 700 kr

Parti SIlver, S830, 100,9g, 7st Kaffeskedar ca 115 mm (en udda).

Utrop: 700 kr

Armring S830 36,3g Ø65 mm, Ceson, tillverkad 1975

Utrop: 600 kr

Blanche, 14K, 33mm, brv 18,1g, mauell, liten sekundvisare, plexiglas, ej band, mycket defekt

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Parti guld 18K 1,5g, defekt

Utrop: 650 kr