Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021
Teskedar i silver 153,1g, 12st, Patricia, längd ca 11,5 cm, Mema Guld & Silver, Lidköping, schatull
Kaffeskedar i silver 188,7g, 12st, Patricia, längd ca 12,5 cm, Mema Guld & Silver, Lidköping, schatull
Matskedar i silver 63,7g, 2st, Patricia, längd ca 15,5 cm, Mema Guld & Silver, Lidköping
Surfplatta, Lenovo, modell TB-8504X, 8", 16 GB, IMEI: 866991051664827, laddare ej original, fåtal repor/nagg
Smycken Pärlarmband
Pärlarmband S835 brv 10,5g, odlade sötvattens pärlor Ø 7mm, längd 13,5 cm, lås i silver
Accessoarer Övrigt
Läderarmband till armbandsur, Gucci, ink sprintar, 15 mm, visst slitage, i original förpackning
Elektronik Musik
Radio, Tivoli Audio, Model One, serie nr. H152530720, original kartong och laddare, nyskick
Cigarretui, Silver S925, brv 390,1g, hamrad yta, figuralt motiv lock, träskodd insida, design G. (Graziella) Laffi, mitten av 1900-talet, Peru, mått: 180 x 100 x 26 mm.
Blanche, 14K, 33mm, brv 18,1g, mauell, liten sekundvisare, plexiglas, ej band, mycket defekt