Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021
Hängen med kedja, 2st i brons, Hannu Ikonen, Valo-Koru, Finland, kedja 60 resp 70 cm.
Apple, Iphone 12 Pro Max, modell MGD93QN/A, 128GB, utan laddare och kartong, Sn F2LFQ4R50D51, gott skick, fåtal repor/nagg
Parti Silver, S925 brv 41,4g; 4 par Örhängen, varav två par med sten, 2st Hängen, 1st Ring med sten.
Smyckeset med stenar; kedja (justerbar längd) med hänge, ett par örhängen, vita stenar, S925, brv 2,7g
Bestickuppsättning S830 brv 163,4, tre-pack, kniv med stålskaft, gaffel, sked, längd 17 - 20 cm, modell Olga, GAB, med orignalförpackning
Uppläggningsgafflar i silver 83,7g, 6st, Patricia, längd ca 12 cm, Mema Guld & Silver, 1954-63, Lidköping, schatull