Avslutad | Pant – Tisdag 21 december 2021
Accessoarer Övrigt
Michael Kors, nyckelring, Large Fur Pom Pom Charm, färgad rävpäls, gulddetaljer, med original box
Collier S925 brv 18,5g, längd 32,5 cm, bredd 3 mm, med integrerat hänge som består av lila stenar och pärlor
Michael Kors, plånbok, Money Pieces Zip-around card case, läder, svart, bruksskick, med original box
Michael Kors, handväska, Lillie Large Chain Shoulder Tote, läder, svart, gulddetaljer, med manual, dustbag och original kartong
Gucci, handväska, Chinese Valentines dag GG Marmont Matélasse, modell: 525040. serie.nr: 443497, 25,5 x 15 x 7 cm, silverdetaljer, lite trådig i en av sömmarna, med manual, dustbag och kartong
Kniv, Kukri, blad 15 cm, L: 23 cm, två små blad, ej skarpslipad, utsmyckad balja metall/stenar, 1900-tal, defekt insats. Ej med på visning.
Parti Silver S800-830, brv 109,8g, 5st skedar, 12 små gafflar med stenar, omärkt / defekt.
Prada, handväska, Re-edition 2000 nylon mini bag, ref.nr: 1NE515, med cert (ej daterat), manualer, dustbag och original påse
PINKO, axelremsväska, Mini Love Mix Catena Spallaccio, svart, 21 x 13 x 6,5 cm, med silverdetaljer, med dustbag och original kartong
Kniv, bälteskniv s.k. Gaucho, etsat blad rostfritt stål 18 cm, skida silverhaltig metall, 1900-talets andra hälft, Sydamerika. Ej med på visning.
Chanel, scarfs, polka dots, 100% bomull, med dustbag, kvittokopia och originalkartong
Tenn, två delar; En karaff H: 25 cm Norge nr 189. En kanna med lock H: 18,5cm Svenskt Tenn graverad.