Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021
Bestickset, Hardanger Bestikk, modell: Fjord/Ida, 40 delar, rostfritt stål, tål maskindisk, i orginal förpackning, fint skick
Rolex, Oyster Perpetual Yacht-Master II 44 mm, stål/roséguld, automat, kronometer, regatta-timer, keramisk glasring, Oysterlänk s/g Easylink, Ref:116681, SN: M76Y2592, små repor, behov av service (timer nollställer 3 sek fel, i övrigt gott skick).
Visa varaKlockor Rolex
Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40 mm, 18K Everose, diamanter index, diamanter glasring, automat, kronometer, dag, datum, safirglas, Presidentlänk, ref. 228345 RBR, s/n: 25DA6495, cert 2018 & box, kvitto (Wempe 2018), något avkortad länk, mkt fint skick.
Visa varaMusikinstrument Övrigt
Hagström, kompakt dragspel med klaviatur, modell Rosita, vinröd, bruksskick, originaletui från Hagström.
Musikinstrument Övrigt
Hagström, kompakt dragspel med klaviatur, modell Rosita, svart, bruksskick, originaletui från Hagström.
Fritid Verktyg
Bosch, PSR 18 LI-2, skuvdragare/borrmaskin, med två batterier, laddare, väska, s/n: 508539684, fint skick. Ej med på visning.
Fritid Verktyg
Sandvik, Hylsnyckelsats, 87+7 pcs, Dynamic-Drive, Combined socket & spanner set, väska märkt med tuschpenna.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Rolex, OP Explorer II 42 mm, Ref 16570, stål, kronometer, 24h visare, datum, safirglas, svart tavla, Oysterlänk (801) defekt viklås, box & cert 2003, tags, booklet, plånbok för cert. s/n: F020011, små bruksrepor runt om.
Visa varaKonst Övrigt
Oidentifierad kontnär, olja på duk, 50 x 60, kustmotiv, sign. Jack Green, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Oidentifierad kontnär, olja på duk, 29 x 59, landskap insjö, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Oidentifierad kontnär, olja på duk, 29 x 59, kustremsa fyrtorn, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Oidentifierad kontnär, olja på duk, 29 x 59, fjällsjö, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4