581 - 600 av 1 120
1...293031...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021

Klubbad för

Bestickset, Hardanger Bestikk, modell: Fjord/Ida, 40 delar, rostfritt stål, tål maskindisk, i orginal förpackning, fint skick

700 kr

Utrop: 600 kr

Rolex, Oyster Perpetual Yacht-Master II 44 mm, stål/roséguld, automat, kronometer, regatta-timer, keramisk glasring, Oysterlänk s/g Easylink, Ref:116681, SN: M76Y2592, små repor, behov av service (timer nollställer 3 sek fel, i övrigt gott skick).

Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40 mm, 18K Everose, diamanter index, diamanter glasring, automat, kronometer, dag, datum, safirglas, Presidentlänk, ref. 228345 RBR, s/n: 25DA6495, cert 2018 & box, kvitto (Wempe 2018), något avkortad länk, mkt fint skick.

Musikinstrument Övrigt

Hagström, kompakt dragspel med klaviatur, modell Rosita, vinröd, bruksskick, originaletui från Hagström.

550 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Övrigt

Hagström, kompakt dragspel med klaviatur, modell Rosita, svart, bruksskick, originaletui från Hagström.

600 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Verktyg

Bosch, PSR 18 LI-2, skuvdragare/borrmaskin, med två batterier, laddare, väska, s/n: 508539684, fint skick. Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 800 kr

Fritid Verktyg

Sandvik, Hylsnyckelsats, 87+7 pcs, Dynamic-Drive, Combined socket & spanner set, väska märkt med tuschpenna.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

750 kr

Utrop: 900 kr

Rolex, OP Explorer II 42 mm, Ref 16570, stål, kronometer, 24h visare, datum, safirglas, svart tavla, Oysterlänk (801) defekt viklås, box & cert 2003, tags, booklet, plånbok för cert. s/n: F020011, små bruksrepor runt om.

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 45 x 35, vinterlandskap, sign. O. Smedberg, i ram

Utrop: 125 kr

Oidentifierad konstnär, akvarell, 18 x 25, sign Bertil Gustafsson, inglasad ram.

25 kr

Utrop: 50 kr

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 16 x 12, sign. Maureen Drake, i ram

75 kr

Utrop: 50 kr

Oidentifierad kontnär, olja på duk, 50 x 60, kustmotiv, sign. Jack Green, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

175 kr

Utrop: 225 kr

Oidentifierad kontnär, olja på duk, 29 x 59, landskap insjö, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

125 kr

Utrop: 150 kr

Oidentifierad kontnär, olja på duk, 29 x 59, kustremsa fyrtorn, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

125 kr

Utrop: 150 kr

Oidentifierad kontnär, olja på duk, 29 x 59, fjällsjö, i ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

125 kr

Utrop: 150 kr

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 28 x 36, fiskare, sign. Eric Rudh -38, i ram

Utrop: 225 kr

Oidentifierad konstnär, blandteknik pannå, 28 x 22, Landskap, sign. L Smith, i ram.

Utrop: 50 kr

Oidentifierad konstnär, blandteknik pannå, 22 x 29, stadsmotiv, sign. L Smith, i ram.

Utrop: 75 kr

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 28 x 22, Väderkvarn, i ram.

Utrop: 100 kr

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 36 x 22, stilleben blommor, sign. (Wilhelm) Kåge 1959, i ram.

Utrop: 225 kr