601 - 620 av 1 120
1...303132...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021

Klubbad för

Oidentifierad konstnär, blandteknik, vinterlandskap, 42 x 28, sign. K. Turtiainen, inglasad ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

125 kr

Utrop: 150 kr

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 44 x 37, fjällmotiv, i ram

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Övrigt

PA-mixer Peavey XRD 680 S Plus 8 Kananler. ett ben saknas, sex knappar saknas. en högtalarakabel. strömkabel. Visning och hämtning hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

600 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

PA-högtalare, 2st Alto PS4H, passiva, 250W, s/n: 7080007656, 7080007658. Visning och hämtning hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Squier, Jazzbas "Classic vibe 60' ", China, 4-strängad, vit, mjukt fodral Serie nr. CGS0911681

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Ovation, akustisk gitarr, Ultra Series by Ovation, inbyggd mikrofon, Korea, komposit + trä, etui, s/n: 235276

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Chopard

Chopard, Happy Sport, stål, 42mm, MOP, quartz, stålarmband med viklås, safirglas med diamanter integrerat i glas, datum, kronograf, bruksslitage Ref nr. 288499, Serie nr. 1379094/8499, batteri slut.

22 500 kr

Utrop: 26 500 kr

Armring 21K 16,0g Ø6,6cm mönstrad

Utrop: 8 200 kr

Armring 21K 16,3g Ø6,6cm mönstrad

Utrop: 8 300 kr

Ring vitguld 18K 3,0g Ø17¼ med diamanter 1xca0,15ct, 8xca0,03ct

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Ring tvåfärgad 18K 0,9g Ø14

300 kr

Utrop: 275 kr

Ring 18K 1,8g med stenar , sliten

Utrop: 750 kr

Ring 14K 2,0g Ø18¼ med vita stenar

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 14K 1,0g med sten

275 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K 4,4g graverad

Utrop: 2 000 kr

Hänge fyrklöver 18K 0,5g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 1,3g Ø16

Utrop: 850 kr

Kedja Venezia med hänge S925 2,3g längd:42cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 14K 2,4g skadat

Utrop: 800 kr

Halscollier trefärgat 18K 44,4g längd:43cm

Utrop: 22 000 kr