Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021
Oidentifierad konstnär, blandteknik, vinterlandskap, 42 x 28, sign. K. Turtiainen, inglasad ram.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Musikinstrument Övrigt
PA-mixer Peavey XRD 680 S Plus 8 Kananler. ett ben saknas, sex knappar saknas. en högtalarakabel. strömkabel. Visning och hämtning hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Musikinstrument Övrigt
PA-högtalare, 2st Alto PS4H, passiva, 250W, s/n: 7080007656, 7080007658. Visning och hämtning hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Squier, Jazzbas "Classic vibe 60' ", China, 4-strängad, vit, mjukt fodral Serie nr. CGS0911681
Ovation, akustisk gitarr, Ultra Series by Ovation, inbyggd mikrofon, Korea, komposit + trä, etui, s/n: 235276
Klockor Chopard
Chopard, Happy Sport, stål, 42mm, MOP, quartz, stålarmband med viklås, safirglas med diamanter integrerat i glas, datum, kronograf, bruksslitage Ref nr. 288499, Serie nr. 1379094/8499, batteri slut.