Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2020
Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Slussen från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 30x21cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Sandbacksgatan, från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 30x21cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Utsikt mot skeppsbron, från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 21x30cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Göran Hälsinges gränd, från 1900-talets
Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Norrmalmstorg, från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 21x30cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
TISSOT, Seastar, 18K, 33,5mm, quartz-går ej, plexiglas, datum, läderarmband (original), graverad: "FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST"