641 - 660 av 1 457
1...323334...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2020

Klubbad för

Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Slussen från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 30x21cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 100 kr

Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Sandbacksgatan, från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 30x21cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 75 kr

Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Utsikt mot skeppsbron, från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 21x30cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

150 kr

Utrop: 75 kr

Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Göran Hälsinges gränd, från 1900-talets

50 kr

Utrop: 75 kr

Stig Janzon (1913-1987) Originallitografi, Stockholmsmotiv Norrmalmstorg, från 1900-talets mitt, skadad i inramningen, mått ca 21x30cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

50 kr

Utrop: 75 kr

TISSOT, Seastar, 18K, 33,5mm, quartz-går ej, plexiglas, datum, läderarmband (original), graverad: "FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST"

3 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Collier 18K 22,7g 42cm

Utrop: 11 200 kr

Örhängen ett par 14K 1,9g med pärlor

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g med pärlor saknar stopp

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,6g Krokodil med skadad emalj

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 1,4g missfärgad med sten

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K 1,9g med stenar

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par 18K 3,8g med stenar

Utrop: 2 600 kr

Örhängen ett par 18K 1,8g med pärlor Ø7,4mm Akoyapärlor

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 4,7g med granater

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 7,5g Ø17¼ med vit sten

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring vitguld 18K 3g Ø17½ med pärla

Utrop: 2 100 kr

Armband Bismarck med berlocker 18K 29g 20cm med säkerhetskedja

Utrop: 14 400 kr

Örhängen ett par 18K 8,9g skador

Utrop: 4 200 kr

Armband 5st 18K 35,3g skador

Utrop: 16 600 kr