Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2020
Serveringstillbehör Rörstrand, Gröna Anna, porslin, VDN F555 Ungsäkert, 1 Potatisskål med lock och 1 Skål, missfärgningar/brännskador och små nagg förekommer
Assietter 8st Rörstrand Gröna Anna VDN G555, 18cm, nagg och krackeleringar, olika grön ton
Djupa tallrikar 8st Rörstrand Gröna Anna VDN F55, 20cm, krackeleringar (2st med nagg), olika grön ton
Tallrikar 10st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, 24cm, små missfärgningar, olika grön ton
Uppläggningsfat 2st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, ungssäkra, 28x21,5cm och 34x25,5cm
Tekoppar 3st med fat (1 extra fat tillkommer) Rörstrand Gröna Anna VDN F555, nagg och krackelering
Kaffekoppar med fat 7st Rörstrand Gröna Anna VDN F555, nagg och krackeleringar i många koppar