Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 augusti 2020
Mynt Svenska mynt
MYNT, koppar, 4 Skilling Banco 1849, Oscar I, kvalité ca 1/1+, diameter 37 mm, vikt 25,1 g.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette, svart, taiga läder, 38x27x5cm, bruksslitage, nit vid handtag saknas.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Kendall 55, taiga, vinrött läder, 55x35x25cm, avtagbar axelrem, lås samt nyckel, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, bandouliere, monogram canvas, 50x27x21cm, vintage modell, tidigt 80-tal, axelrem.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, vintage från -94, 50x28x22cm, adresstagg, lås saknas.
VÄSKA, CÉLINE, weekendbag, vintage, canvas, brunt läder, 60x30x28cm, lås samt nyckel,
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 1548/S, 63 12, bruna bågar (repor), bruna glas, etui,
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Style C, vintage, Bausch & Lomb, brunmelerade bågar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, D&G, 8001, 521/87, 72, 120, bruna bågar, svarta skalmar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, GA948/S, 54 18, brunmlerade bågar, svarta glas, etui (ej tillhörande)