241 - 260 av 1 304
1...121314...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 0,8g 5cm

Utrop: 500 kr

Halskedja Bismarck 18K 7,6g 44cm

Utrop: 3 300 kr

Hänge Våg 18K 0,7g

Utrop: 425 kr

Hänge Hjärtan 18K 0,5g

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld defekt 18K 17,4g

Utrop: 7 000 kr

Halskedja Pansar 14K 6,3g 50cm

Utrop: 2 000 kr

Hänge med blå sten 18K 3,0g 3,5cm

Utrop: 1 500 kr

Ring skev 21K 4,5g Ø18

Utrop: 2 100 kr

Armband Fiskben 18K 20,2g L:19cm, b:1cm

Utrop: 8 800 kr

Parti guld defekt 18K 15,9g

Utrop: 6 400 kr

Hänge Afrika 14K 3,7g 3,3cm

Utrop: 1 200 kr

Herrur Certina 18K små repor manuell repigt plastglas Ø32mm med flexlänk double

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Eterna

Herur Eterna 14K defekt krona plexiglas manuell datum Ø32mm med flexlänk i double

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Armband Bismarck 18K 18,3g 19cm

Utrop: 8 000 kr

Punschkoppar 2st i silver svensk kontrollstämpel, 1967, 58,1g silver, förgylld insida, kulhamrad

200 kr

Utrop: 250 kr

Punschkoppar 2st i silver svensk kontrollstämpel, 1968, 63,3g silver, förgylld insida, kulhamrad

Utrop: 250 kr

Punschkoppar 2st i silver svensk kontrollstämpel, 1973, 63,6g silver, förgylld insida, ena ojämn kant, kulhamrad

Utrop: 250 kr

Punschkoppar 2st i silver svensk kontrollstämpel, 1977, 62,7g silver, förgylld insida, ena ojämn kant, kulhamrad

Utrop: 250 kr

Bägare i silver 7,5cm svensk kontrollstämpel 1963, 33,7g, mindre gravyr under botten

175 kr

Utrop: 125 kr

Ring med diamant 1xca0,05ct och sten 18K 5,2g Ø16

Utrop: 4 800 kr