261 - 280 av 1 304
1...131415...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Örhängen ett par med stenar 18K 1,9g

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par creoler 18K 1,0g Ø1,5cm

Utrop: 650 kr

Parti guld skevt 14K 1,9g

Utrop: 600 kr

Collier i vitguld 14K 27,3g 42cm med pärlor och diamanter 3st ca 0,10ct, 2st ca 0,07ct, 8st x 0,07ct, 16st ca 0,05ct, 8st ca 0,03ct, 50st ca 0,04ct 45st ca 0,03-0,01ct gammalslipade

17 800 kr

Utrop: 10 200 kr

Parti guld defekt 18K 2,5g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 9K 4,5g 55cm defekt lås

Utrop: 850 kr

Armband Pansar sliten vid lås 9K 9,7 22cm

Utrop: 1 800 kr

Ring med diamanter 2xca0,05ct, 1xca0,04ct 4xca0,01ct 18K Ø18 3/4 5,6g

Utrop: 3 400 kr

Halskedja med integrerat hänge 925 silver, inga svenska kontroll stämplar, 42,5cm, 17,1g

Utrop: 150 kr

Parti guld gravyr 18K 11,0g

Utrop: 4 500 kr

Halskedja Pansar 18K 2,2g 42,5cm

Utrop: 1 000 kr

Armband X-länk med berlocker 18K 10,5g 19cm

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Collier i silver 925 3,8g 36cm och 38cm

Utrop: 50 kr

Armband i silver 925 3,2g 16cm och 18cm

Utrop: 50 kr

Armband med berlocker i silver 830 9,5g (en berlock saknas) 18cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Nål

Slipsnål förgyllt silver 925 6,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar i silver 925 2,0g 39cm

Utrop: 50 kr

Armband flerfärgad 18K 59,2g L:19cm B:2,5cm

21 500 kr

Utrop: 26 000 kr

Ring med blå sten 18K 29,7g (design Leif Delin Malmö) Ø18

13 000 kr

Utrop: 15 600 kr

Collier svart ytbehandlad 18K 12,3g 45cm

Utrop: 5 300 kr