Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019
Klubbad för
Uppsättning Handspegel (två mindre kantbucklor), 2 borstar, monogram M P, silver beklädda, import stämplar, kulhamrade, (spegel 33,5cm)
Damur Certina 13mm plastglas manuell 14K defekt svart läderband med slitna double detaljer