221 - 240 av 1 304
1...111213...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 oktober 2019

Klubbad för

Uppsättning Handspegel (två mindre kantbucklor), 2 borstar, monogram M P, silver beklädda, import stämplar, kulhamrade, (spegel 33,5cm)

325 kr

Utrop: 500 kr

Herrur Kyboe i originalbox, nyskick, 55mm gummilänk

550 kr

Utrop: 325 kr

Halskedja Figaro 18K 11,0g 45cm

Utrop: 4 800 kr

Damur Certina 13mm plastglas manuell 14K defekt svart läderband med slitna double detaljer

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K 12,4g 44cm

Utrop: 5 400 kr

Parti guld defekt 18K 1,7g

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar 14K 51,6g 62cm

Utrop: 16 200 kr

Halskedja Pansar 18K 3,1g 43cm

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 0,4g

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld defekt udda örhängen med stenar 18K 1,0g

Utrop: 400 kr

Armband Bismarck 18K 2,2g 17cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge med sten design Pernilla Wiberg 18K 1,4g

Utrop: 850 kr

Hänge med pärla 18K 2,2g 3cm

Utrop: 1 400 kr

Hänge med pärla 18K 0,5g

Utrop: 300 kr

Parti guld defekt gravyr med pärlor 18K 10,5g

Utrop: 4 200 kr

Halskedja Venezia 18K 7,4g 61cm

Utrop: 3 900 kr

Halskedja Venezia 18K 6,3g 51cm

Utrop: 2 800 kr

Parti guld defekt 18K 20,8g

Utrop: 8 400 kr

Klackring 18K 8,4g Ø20

Utrop: 5 100 kr