Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Klubbad för
Armband med 8st berlocker S835 10,9g ca 19,5cm, små skador på en del berlocker, graverad
Armband med 9st berlocker S835 54,7g, ca 17cm, en berlock saknar 2st stenar, engelska stämplar