941 - 960 av 1 065
1...474849...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Armband med 8st berlocker S835 10,9g ca 19,5cm, små skador på en del berlocker, graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar S835 29,9g 21,0cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Hänge Häst & hästsko S835 3,3g, mått: 1,8 x 3,0cm

Utrop: 50 kr

Hänge Nils Karlsson Pyssling & Akka, S835 3,1g, mått: 2,0 x 2,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke S835 3,8g 39,0cm

Utrop: 50 kr

Hänge Båt S835 3,1g, längd: 3,2cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband med 9st berlocker S835 54,7g, ca 17cm, en berlock saknar 2st stenar, engelska stämplar

325 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 2 delar, nysilver, 38,8g, 113mm

Utrop: 50 kr

Halssmycke S925 14,5g ca 40,0cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge med stenar S925 brv 35,1g, mått: 7,0 - 3,0cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Hänge Tax S925 1,3g, mått: 2,5 - 1,5cm, ihålig

325 kr

Utrop: 50 kr

Ring med grön sten S925 4,8g Ø15½

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring med rosa sten S925 9,6g Ø17¼, förgyllda detaljer

175 kr

Utrop: 225 kr

Armband S925 42,8g 19,0cm, bredd: 1,5cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Armring S925 45,3g Ø6,5cm, ihålig

Utrop: 700 kr

Armband S925 30,2g 20,0cm, bredd: 3,0cm

600 kr

Utrop: 450 kr

Halssmycke S925 38,9g 67,0cm, årsstämplad 1983, ej öppningsbar

550 kr

Utrop: 550 kr

Armband Ankarlänk med stav S925 24,4g 21,0cm, förgyllda detaljer

350 kr

Utrop: 375 kr

Armband S925 37,8g 20,5cm, bredd: 1,5cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring med stenar S925 13,9g Ø17½, bredd: ca 1,5cm, förgylld detalj

300 kr

Utrop: 350 kr