921 - 940 av 1 065
1...464748...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Berlock Pandora med emalj S925 3,6g

75 kr

Utrop: 100 kr

Berlock Pandora S925 2,2g, öppningsbar

50 kr

Utrop: 75 kr

Berlocker Pandora med rosa stenar S925 2,0g

100 kr

Utrop: 75 kr

Berlock Pandora S925 4,7g

Utrop: 125 kr

Skrot S830 brv 21,8g

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 10 delar S830 brv 117,4g, längd: 110,0mm, modell: Rosen

Utrop: 450 kr

Sockertång S830 13,6g, längd: 75,0mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaktång S925 25,5g längd: 120,0mm

Utrop: 100 kr

Halskedja Bismarck doserad S925 18,5g 43,5cm, med springlås

250 kr

Utrop: 275 kr

Armband S925 17,2g 20,5cm

Utrop: 250 kr

Halskedja Pansar S925 5,0g 60,0cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge med bärnsten S925 3,9g, mått: 2,3 x 3,4cm (inkl. ögla)

175 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja med hänge Skåne, svenskt tenn, 20,4g ca 70,0cm, hängets mått: 3,4 x 3,4cm

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge, svenskt tenn, 46,3g, längd: ca 78,0cm, hängets mått: 5,7 x 8,0cm, signerad: Lindholm, årsstämplad: 1947

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par, brons, 22,3g, Ø3,0cm, med clips, ostämplade

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, Pentti Sarpaneva, Finland, brons, 11,4g Ø18½ (reglerbar storlek), skadad (saknar runda plattor vid sidan)

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge, Pentti Sarpaneva, Finland, brons, 34,7g, längd: ca 67,0cm, hängets mått: 9,0 x 4,5cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Armband Dyrberg/Kern, svart läderband med detaljer i guldfärgad metall, längd: ca 18,5-22,0cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Armring S835 66,6g Ø6,7cm, bredd: 2,4cm

450 kr

Utrop: 250 kr

Armring S830 18,3g Ø6,2cm, öppningsbar, sliten

50 kr

Utrop: 75 kr