961 - 980 av 1 065
1...484950...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Örhängen ett par S925 2,4g, med stopp i 18K

550 kr

Utrop: 75 kr

Solglasögon Tiger of Sweden, pilot, 56¤14-135 30265219, med putsduk, i etui

500 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par med pärlor & stenar S925 brv 2,7g, längd: 3,0cm, odlade pärlor offround ca Ø8,0mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stenar S925 2,3g Ø19

25 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke med hjärta S925 2,0g 45,0cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband med strass S925 3,6g ca Ø7,0cm (reglerbar storlek)

100 kr

Utrop: 75 kr

Berlock Thomas Sabo med sten S925 1,9g, mått: 1,7 x 2,8cm (inkl. karbinhake)

Utrop: 50 kr

Armband Thomas Sabo S925 13,9g 19,0cm

Utrop: 225 kr

Ölglas Orrefors Sweden, färgat glas, höjd: ca 19,5cm

Utrop: 50 kr

Ölglas Söt Mus, Lasse Åberg Konst på Glas Etcetera Marketing, ofärgat glas med motiv, höjd: 22,0cm, i original kartong

Utrop: 75 kr

Ölglas Mussaka, Lasse Åberg Konst på Glas Etcetera Marketing, ofärgat glas, höjd: 22,0cm, i original kartong

Utrop: 75 kr

iPad 2 Apple, A1395, 16GB, vit/grå, snr: F5RKG1ZTDKPH, laddare (ej original), bruksslitage på baksidan, fabriksåterställd

750 kr

Utrop: 350 kr

Handkontroller 2st Microsoft Xbox 360, trådlösa, bruksanvända

100 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Bulldog, Lisa Larson, Gustavsberg, höjd: 13,0cm, keramik, handdekorerad

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Solglasögon Gucci GG 3027/s D287V 62¤14 115, i etui

425 kr

Utrop: 375 kr

Plånbok Coach, svart läder & tyg med monogram, mått: ca 190 x 95 x 20mm, 10st kortfack, 4st innerfack varav ett med dragkedja samt 1 ytterfack. Bruksslitage; små fläckar, repor i lädret

Utrop: 275 kr

Plånbok Coach, svart blankt läder och tyg med monogram, mått: ca 195 x 100 x 25mm, 12st kortfack samt 6st innerfack varav ett med dragkedja. Bruksslitage, fläcka i tyget, slitage/hål i lädret på insidan

Utrop: 275 kr

Handväska Michael Kors Jet Set Travel, svart läder med guldfärgade detaljer, mått: ca 150 x 380 x 280mm, totalt 6st fack varav 2st med dragkedja, spänne för plånbok, brukssanvänd, små fläckar

700 kr

Utrop: 750 kr

Figurin Malin.M flicka med teddybjörn, signerad Lisa Larson, keramik, höjd: ca 19,0cm

650 kr

Utrop: 700 kr

Figurin Flicka med hatt, signerad: Lisa Larson Gustavsberg, keramik, höjd: ca 14,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr