Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019
Örhängen ett par med pärlor & stenar S925 brv 2,7g, längd: 3,0cm, odlade pärlor offround ca Ø8,0mm
Ölglas Söt Mus, Lasse Åberg Konst på Glas Etcetera Marketing, ofärgat glas med motiv, höjd: 22,0cm, i original kartong
Ölglas Mussaka, Lasse Åberg Konst på Glas Etcetera Marketing, ofärgat glas, höjd: 22,0cm, i original kartong
iPad 2 Apple, A1395, 16GB, vit/grå, snr: F5RKG1ZTDKPH, laddare (ej original), bruksslitage på baksidan, fabriksåterställd
Plånbok Coach, svart läder & tyg med monogram, mått: ca 190 x 95 x 20mm, 10st kortfack, 4st innerfack varav ett med dragkedja samt 1 ytterfack. Bruksslitage; små fläckar, repor i lädret
Plånbok Coach, svart blankt läder och tyg med monogram, mått: ca 195 x 100 x 25mm, 12st kortfack samt 6st innerfack varav ett med dragkedja. Bruksslitage, fläcka i tyget, slitage/hål i lädret på insidan
Handväska Michael Kors Jet Set Travel, svart läder med guldfärgade detaljer, mått: ca 150 x 380 x 280mm, totalt 6st fack varav 2st med dragkedja, spänne för plånbok, brukssanvänd, små fläckar
Figurin Malin.M flicka med teddybjörn, signerad Lisa Larson, keramik, höjd: ca 19,0cm