Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019
Mobiltelefon Sony Xperia X23, 64GB, repor på skärm, Serie nr. S11316-6762 IMEI (1): 358542094734356 IMEI(2): 35854209473435 i kartong med laddare samt manual
Ring 18K med grön sten (repig) och diamanter 8 x ca 0,03ct Total 0,26ct enligt gravyr ø 17 2,4g
Ring 18K Vitguld med 2 gröna stenar (repiga) och diamanter 30 x ca 0,005ct ø 16¾ ostämplad 6,0g
Ring 14K med vändbar sten turkos på ena sidan och grön på andra sidan defekt (en ringskena saknas) ø 17¾ 1,3g
Armring Öppen 4-radig med pärlor och 18K defekt/av pärla saknas ø ca 6cm med säkerhetskedja 32,1g brutto.
Örhängen ett par 18K Vitguld med blå sten och diamanter 6 x ca 0,03ct - 0,10ct 2,4g