661 - 680 av 1 517
1...333435...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019

Klubbad för

Klockor Casio

CASIO DW-1000 280, Pre G Shock, quartz, stålarmband med viklås, 200m Alarm, repor på arband, repor på glas

275 kr

Utrop: 175 kr

Parti guld två ringar 21K graverade 3,6g

Utrop: 1 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Collier 18K Tvåfärgat med diamanter 15 x ca 0,005ct ca 42cm 19,2g

Utrop: 8 800 kr

Collier 18K ca 44cm 9,2g

Utrop: 4 200 kr

Armband 18K ca 18cm 14,9g

Utrop: 6 700 kr

Collier 18K med blå stenar ca 45cm 11,5g

Utrop: 4 200 kr

Ring 18K Tvåfärgad med pantrar ø 17¼ 11,4g

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K med blå emalj ø 18½ 5,4g

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K med blå stenar och diamanter 10 x ca 0,02ct Totalt 0,15ct enl gravyr ø 17½ något skev skena 4,6g

Utrop: 1 800 kr

Collier 18K Stelt med diamant 1 x ca 0,03ct ca 42cm 13,1g

Utrop: 5 900 kr

Collier 18K med små pärlor ca 42cm 5,4g

Utrop: 2 000 kr

Armring 18K Stel ø ca 6cm 6,4g

Utrop: 2 900 kr

Armring 18K Stel med pärlor runt om med säkerhetskedja ø ca 6cm 20,0g

5 600 kr

Utrop: 6 600 kr

Collier 18K med svarta och vita stenar ca 38,5cm 9,6g

Utrop: 3 500 kr

Armband 18K med svarta och vita stenar ca 17cm 5,2g

Utrop: 1 900 kr

Armband 18K med pärlor ca 17cm 5,4g

Utrop: 2 000 kr

Parti Guld 18K 11,1g Lås 7st, Snurrebussar 15st, Örhängen 2st (lås saknas), Guldbitar 2st, Sten med guldram, bit av armring.

Utrop: 3 600 kr

Hänge 18K med färgade stenar 6,2g

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K med färgade stenar och diamanter 14 x ca 0,05ct ostämplad ø 19¼ 9,7g

4 400 kr

Utrop: 3 400 kr