Väggur Förgylld med pendyl (nyckel), skador i förgyllningen skadad detalj . Ej på visning
Utrop: 300 kr
Halsband Pansar S925 3,2g 39cm
Utrop: 75 kr
Halsband Pansar 2,0g 41,5cm
Halsband S925 5,5g 41cm
Utrop: 100 kr
Halsband Pansar S925 3,3g 46,5cm
Halsband Ärtlänk S925 2,3g 40cm
Utrop: 50 kr
Halsband Venezia S925 2,1g 42cm
Halsband Pansar S925 1,6g 35,5cm
Armband Pansar S925 2,7g med berlocker
Örhängen ett par S925 1,0g katter med sten
Hänge S925 0,3g Katt med sten
Hänge S925 1,6g sköldpadda
Hänge S925 1,3g delfin
Hänge S925 1,0g Hjärta
Hänge S925 3,0g Ängel
Parti Silver S925 44,6g defekt med stenar
Utrop: 225 kr
Hänge 18K 0,3g Elefant
Utrop: 200 kr
Tisdag 9 jul 2019