1001 - 1020 av 2 040
1...505152...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019

Klubbad för

Konstglas Kosta Boda Make-up Hotlips, design Åsa Jungnelius, signerad, L: 10cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Hotlips, design Åsa Jungnelius, L: 10cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Hotlips, design Åsa Jungnelius, L: 10cm, skavd

175 kr

Utrop: 150 kr

Vas Boda, "Colour Acc", signerad B Vallien, H: 21cm, ytskador

Utrop: 300 kr

Figurin, Royal Copenhagen, Clown, H:15,5cm

650 kr

Utrop: 300 kr

Ljuslyktor Goebel Artis Orbis, Gustav Klimt, "Stoclet-Fries" och "Der Kuss", H: 7cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Vas Goebel Artis Orbis, Gustav Klimt, "Der Kuss", H: 23,5cm

475 kr

Utrop: 500 kr

Vas Goebel Artis Orbis, Gustav Klimt, H: 40,5cm, ytskador

300 kr

Utrop: 600 kr

Kaffekoppar 4st med kaffefat 4st B&G Blå Måsen, nr: 102

225 kr

Utrop: 100 kr

Assietter 4st B&G Blå Måsen, nr: 28, Ø17,5cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Skål Ego Stengods Ateljé, Ø18cm

Utrop: 200 kr

Ljusstakar 2st, Georg Jensen, modell: Cobra, H: 20cm, små skav

350 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon MXL 990 med 1 Reflexion Filter sE Electronics, filter har små skador. Ej på visning

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Sennheiser EW300 G3

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Sennheiser True Diversity Reciever, ew 300G3, 627484, serienr: 1211179730, med kablage

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Handväska Chanel Jumbo Flap Bag, med cert nr: 12378928, läder med detaljer i gulmetall

23 000 kr

Utrop: 28 000 kr

Slipsar 2st Pierre Cardin, 1st i silke

100 kr

Utrop: 100 kr

Slipsar 3st Batistini, Van Gils och Amanda, Amanda har trådar som släppt

25 kr

Utrop: 100 kr

Slipsar 2st Yves Saint Laurent och Hugo Boss, HB med fläckar

125 kr

Utrop: 100 kr

Kavaj Dress Master, Made in West Germany, Linne, stor storlek

325 kr

Utrop: 500 kr