Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019
Mjukvara, Microsoft Office Home & business 2016, för Windows, innehåller Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
Ljusstake Klong Constella, 10st ljushållare, aluminium, längd ca 120cm utsträckt, repig, missfärgad
Skål Kosta Boda, Artist collection, Ø190mm, höjd ca 125mm, signerad Ulrica Hydman-Vallien, 57868
Grafiskt blad, Ted Stanley, mått ca 53x36cm, inklusive ram ca 67x50,5cm, numrerad 41/300, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala
Armbandsur, Rolex Datejust, Oyster Perpetual, Ø31mm, automat, vitguld/stål, oysterlänk, rnr: 178274, snr: Z097837, cert 06/10/06, pärlemourtavla, datum, extra länkbitar, box, ytterkartong, köpt i Oslo
Gitarr, Levin Deluxe, snr: 444587, tillverkad i Sverige, tillverkad 1964, hårt fodral, krackeleringar & små stötskador på kropp, extra stall, volym- och tonkontroller sitter löst
Tryck, Lars Norrman, mått ca 55x40cm, inklusive ram ca 71x56,5cm, 1 mindre fuktskada, lös i inramningen, tejpad, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala
Målning, Olja på duk, H. Lundell, mått ca 68,5x49cm, inklusive ram ca 85,5x65,5cm, handskriven text på baksida, stötskador och färgsläpp på ram, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala