981 - 1000 av 2 040
1...495051...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019

Klubbad för

Krus Fajans Gefle, 3466 BK, H: 16,5cm

25 kr

Utrop: 100 kr

Kruka, signerad Marie-Anne, med Ros, Ø11,8cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Calmare Nyckelab, mässing, H: 15cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, mässing, H: 14,5cm

50 kr

Utrop: 150 kr

Konstglas Kosta Boda Celebrate Champagne Bottle, design Kjell Engman, H: 18cm, skavd

1 900 kr

Utrop: 350 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Mini Läppstift, design Åsa Jungnelius, H: 13cm

200 kr

Utrop: 350 kr

200 kr

Utrop: 350 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Mini Läppstift, design Åsa Jungnelius, H: 13cm, skavd med nagg

75 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Läppstift, design Åsa Jungnelius, H: 20,5cm, skavd med naggcm

200 kr

Utrop: 500 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Hotlips, design Åsa Jungnelius, L: 10cm

150 kr

Utrop: 300 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Mini Nagellack, design Åsa Jungnelius, H: 12,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Mini Nagellack, design Åsa Jungnelius, H: 12,5cm, guldfläckar

125 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Läppstift, design Åsa Jungnelius, signerad, H: 20cm

300 kr

Utrop: 450 kr

Utrop: 450 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Nagellack, design Åsa Jungnelius, H: 19cm

Utrop: 400 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Nagellack, design Åsa Jungnelius, H: 19cm, matt, naggad

50 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Nagellack, design Åsa Jungnelius, signerad, H: 19cm

350 kr

Utrop: 450 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Nagellack, design Åsa Jungnelius, signerad, H: 19cm, små skav på den svarta delen

Utrop: 300 kr

Konstglas Kosta Boda Make-up Stiletto, design Åsa Jungnelius, H: 12cm

275 kr

Utrop: 250 kr

300 kr

Utrop: 250 kr