Avslutad | Pant – Tisdag 9 april 2019
Klubbad för
Konstglas Kosta Boda Make-up Mini Läppstift, design Åsa Jungnelius, H: 13cm, skavd med nagg
Konstglas Kosta Boda Make-up Läppstift, design Åsa Jungnelius, H: 20,5cm, skavd med naggcm
Konstglas Kosta Boda Make-up Mini Nagellack, design Åsa Jungnelius, H: 12,5cm, guldfläckar
Konstglas Kosta Boda Make-up Nagellack, design Åsa Jungnelius, signerad, H: 19cm, små skav på den svarta delen