821 - 840 av 1 379
1...414243...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Ring S925 brv 9,2g med stenar, stenar saknas, skev, defekt

Utrop: 50 kr

Ring S925 15,3g Ø17¾, sliten och skev

Utrop: 75 kr

Armband Nomination Level, stål, flexlänk, förgyllda detaljer, slitage

Utrop: 100 kr

Ring 21K 4,8g med stenar, skev

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband Bismarck 18K 108,8g, längd: 19,5cm, bredd: 1,5cm

32 500 kr

Utrop: 39 000 kr

Tissot 18K quartz, datum, Ø33mm, läderarmband, tickar ej, graverad baksida "för nit och redlighet"

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 1,4g skevt, defekt

Utrop: 425 kr

Ring 18K 1,9g Ø17 med diamanter 3xca0,01ct, sliten, liten buckla

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K brv 13,5g med stenar, defekt, skevt

Utrop: 3 400 kr

Halskedja Venezia 18K 2,3g 36cm

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 0,7g buckligt

Utrop: 225 kr

Hänge 9K 0,6g defekt

75 kr

Utrop: 100 kr

Brosch okänd metall/doublé brv 6,1g små pärlor, glas, defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 14K 2,8 defekt

Utrop: 700 kr

Hänge kors 14K brv 1,9g med stenar, mått: 2,8x1,9cm

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K brv 4,1g med pärla, skevt/slitet

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 0,7g gris

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,7g "13"

Utrop: 225 kr

Armband Pansar S925 20,1g 20,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar 18K 16,1g 47cm

Utrop: 5 700 kr