Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019
Klubbad för
Elektronik Musik
Ljudanläggning: Soundbar Samsung HW-J561/XE snr. DBKM123G50049SW, förstärkare Samsung PS-WJ561 snr. 12VG800662N, ställvis hårt slitage, OBS visas och hämtas i Borås
Oljemålning på duk, otydlig signatur, troligen 1800-tal, med guldfärgad träram med omfattande skador 51 x 80 cm
Musikinstrument Övrigt
Knappdragspel Dise Popular med sele, bruksskick, med väska. Visas och hämtas i Borås