801 - 820 av 1 379
1...404142...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 mars 2019

Klubbad för

Collier 18K ca 43cm 22,3g

Utrop: 8 000 kr

Armband Silver 925 ca 22cm 121,9g

Oljemålning Alvar Hård 74 x 54cm Klädd träram. (Restaurang LYKTAN ÖL-MAT)

Oljemålning Nikolaus Blind 40 x 51cm Yrväder till fjälls, 1964. (Torrsprickor i målningen) Målad träram med färgsläpp.

Oljemålning Carl Julius 48 x 48cm med Guldmålad träram.

Tavla Lisa Johansson ca 50 x 70cm Textilarbete med lav, ull, mossa och garn. (ihoppressad) Mörk träram med gulddetalj. (några skavanker)

CATALUNA SGN-C81, akustisk nylonsträngad gitarr, Ser.nr: 114000585, made in China, med fodral (för elgitarr)

Utrop: 600 kr

APPLE Iphone X Space gray 256GB (A1901) komplett med tillbehör i kartong. oanvänd, Köpt hos Tre(3) Nr: 353041094288559

6 400 kr

Utrop: 6 600 kr

SAMSUNG Gear VR with Controller, Powered by Oculus, VR-glasögon med handkontroll & adapter.

Utrop: 425 kr

Ring 18K 3,7g Ø17

Utrop: 1 800 kr

Klackring 18K brv 4,0g Ø15 med sten skev/repig

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K brv 3,4g med stenar, defekt

Utrop: 1 100 kr

Hänge hjärta 18K 0,9g sliten

Utrop: 300 kr

Hänge hjärta 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Hänge Triumfbåge 18K 0,9g

Utrop: 450 kr

Örhängen ett par 14K 2,0g längd: 5,0cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14K brv 3,2g med pärlor, defekt

Utrop: 750 kr

Hänge hjärta S925 6,2g mått: 3,5x3,5cm ihålig

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,9g Ø19 med sten (vickar)

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,8g Ø17¼ med sten, förgylld, slitage

Utrop: 50 kr