Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2019
TOUMEI, projektor, 3D Smart Projector, V3, DLP LED ( Texas Instruments), snr. V3IP+V01012017090166, manual, kabel, fjärrkontroll, i originalkartong
CANON, projektor, modell LV-X6, zoom lens, snr. U700725B, kabel, bildkabel, Canon axelremsväska
SAMSUNG, Galaxy S6 Edge Plus, 32GB, SM-G928F, IMEI: 353121070025215, snr. R58G71KFG5E,
SAMSUNG, Galaxy J5, SM-J500FN, svart, 8GB, IMEI:35899079880860, repor baksida, laddare, manual, i originalbox
APPLE, iPhone 6, A1586, 64GB, silver, IMEI: 356148091933785, Snr. FNNWM0NSHXR5, laddare (skada på sladd)
APPLE, iPhone 6 Plus, A1524, 64GB, silver, IMEI: 354383060633882, repig baksida, laddare,
SAMSUNG, Galaxy Note 4, SM-N910A, vit, 32GB, IMEI: 354483063580310, Snr. R38FC07BJ2X, laddare
Laptop, HP Spectre x 360, laptop, snr. 5CD6433GDR, 13,3", 8GB RAM, 256GB, intel core i5, högtalare Bang & Olufsen, Windows 10, fodral, manual, laddare, originalbox och ytterkartong
SAMSUNG, Galaxy Tab A, SM-T555, 16GB, IMEI:356808076466677, snr. R52H5041JRZ, laddare.
MSI, Gaming Series, laptop, modell: MS-16J9 / GL62M 7RD-046NE, 1 TB, 8 GB RAM, intel i5, windows 10, Cooler Boost 4, Geforce GTX 1050, laddare, snr. K1611N0030112
GARMIN, GPS- navigator, nüvi 1490, svart, 4,3", hållare med sugkopp, billaddare, snr.1Q1326534
LENOVO, IdeaPad 320-14IKB, laptop, silver, 14", modell: 80XK, 128 GB, intel core i5 7200U, 4 GB RAM, Windows 10, snr. PF0S3X8V, laddare, i väska från Techer
Elektronik Musik
DENON, surround förstärkare, modell: AVR-X540BT, bluetooth, kontroll, kabel
Elektronik Musik
RAIDHO, X-2, högtalar set/ golvhögtalare, snr. 051903, små skador i lacken, 2st revelation sladdar, fötter och tillhörande skruvar. Visas/hämtas hos Sefina: Bergsgatan 1 - Malmö
Musikinstrument Övrigt
STAGG, basförstärkare / Bass Amplifier, CA 20B, svart, 40W, snr. 2002036, bruksslitage, sladd.. Ej med på visning.
IBANEZ, Elgitarr, RG Series, RG 321MH, matt svart / weathered black, mahogny kropp, brukslitage, snr. I080866135, Indonesien, mjukt fodral
RAY-BAN, solglasögon, RB3534, silver metall, Green Classic G-15 glas, 59 ¤ 17,med putsduk i fodral
Fritid Övrigt
KERO, Samekniv - Polarkniven, ca 20cm, blad 7,7cm, knivskaft av masurbjörk och renhorn, knivslida i läder med präglat älgmotiv. Ej på visning