Avslutad | Pant – Tisdag 12 februari 2019
Klubbad för
Klockor Rado
Herrur Rado Centrix Ø38mm, stål, snr: 13920822, quartz, datum, extra länkbitar, bruksrepor, viklås, box, ytterkartong
Elgitarr Fender Stratocaster, Snr: MX17847705, tillverkad i Mexico, lack skador, i mjukt fodal