Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2019
Digitalkamera, Canon EOS 700D, modellnr.DS126431, snr.283074042869, med objektiv Canon EFS 18-55mm, 1:3.5-5.6, snr.284204026626, med laddare, minneskort 32GB, i kameraväska
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab 3 Lite, modellnr.SM-T113, snr.R52G30XR86V, 8GB, märkt Sanitas, repor på baksidan, med laddare
Högtalare, Logitech Ultimate Ears Boom 2, snr.1701LZ05DTZ8, fläckar, skruvlock för att göra den vattentät saknas, med laddare
Väska, Marc by Marc Jacobs, Classic Q Groovee, svart läder med detaljer i gulmetall, 35x14x26cm, med axelrem och dustbag
Mobiltelefon, Apple iPhone 8, 64GB, imei:356760082489765, repor, stötskador, med laddare, i originalkartong
Surfplatta, Acer Iconica Tab 8 W1-810, snrNTL7GED001535003694C00, 1GB RAM, Intel Atom CPU-processor 1,33GHz, repor, klistermärke på baksidan, med laddare
Digitalkamera, Nikon, Coolpix A900, snr.40015561, objektiv Nikkor 4.3-151mm, 1:3.4-6.9, laddare saknas, med sladd (ej original), med manualer, i originalkartong
Mobiltelefon, Huawei P20 Pro, modellnr.CLT-L29, imei:869084033210463, 128GB, med hörlurar, skal och laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Apple iPhone SE, modellnr.A1723, 32GB, imei:353068098045511, med laddare i originalkartong
Mobiltelefon, Apple iPhone SE, modellnr.A1723, 32GB, imei:353067097039897, med laddare, i originalkartong
Bordslampa, metallfot med glaskåpa, med ojordad kontakt, höjd: 45cm. Ej med på visning.
Mobiltelefon, Apple iPhone X, 64GB, modellnr.A1901, imei:353045098185083, med laddare, i originalkartong