Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2019
Cartier Herrur Tank Francaise, refne 2301 snr: CC798177, quartz, stål, med safirglas 20,5 x 17,5 (24,5) mm
Elgitarr Epiphone SG repig kropp 2 skruvar saknas på baksidan snr SJ08030557 i skadat mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Ljudkort Digidesign snr AP5279400C sprucket chassi plastdel saknas, utan strömkabel
Väska, Marc by Marc Jacobs, Classic Q Baby Groovee, svart läder med detaljer i gulmetall, 32x16x17cm, fläckar på fodret, med axelrem och dustbag
Väska, Marc by Marc Jacobs, Francesca, svart läder med detaljer i gulmetall, 36x13x36cm, med axelrem och dustbag
Bestickset i 71 delar, Solingen, stål, delvis förgyllda, i väska. Ej med på visning.
Högtalare, Harman/Kardon, Onyx Studio, snr.FC000-0253981, repig baksida, med strömsladd
Laptop, Apple, MacBook Air, modellnr.A1466, snr.C02NTQPYG085, 13", 4GB RAM, Intel Core i5-processor 1,4GHz, klistermärke på locket, repor på undersidan, med laddare, lösenord: 0000