1021 - 1040 av 1 323
1...515253...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 januari 2019

Klubbad för

Cartier Herrur Tank Francaise, refne 2301 snr: CC798177, quartz, stål, med safirglas 20,5 x 17,5 (24,5) mm

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr Epiphone SG repig kropp 2 skruvar saknas på baksidan snr SJ08030557 i skadat mjukt fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Ljudkort Digidesign snr AP5279400C sprucket chassi plastdel saknas, utan strömkabel

75 kr

Utrop: 200 kr

Elbas Cort Action snr 081217052 i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Ibanez TS Tube Screamer 9, snr 1013286

700 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Custom snr EE080706607 i mjukt fodral

3 200 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Sitar, träskador, saknar 4 stämskruvar i hårt fodral. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskespö Ron Thompson costum carp 12` 2,75lb i tygfodral. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 200 kr

Målning blandteknik på canvas, he.artbyhanky 150x100cm

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Målning blandteknik på canvas he.artbyhanky 100x100cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Målning blandteknik på canvas he.artbyhanky 100x80cm

900 kr

Utrop: 600 kr

Glas på fot 4st, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Karolina, höjd: 170mm

425 kr

Utrop: 400 kr

Glas likör 2st, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Karolina, höjd: 95mm

50 kr

Utrop: 100 kr

Glas 2st, Snaps och selter, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Karolina

125 kr

Utrop: 100 kr

Väska, Marc by Marc Jacobs, Classic Q Baby Groovee, svart läder med detaljer i gulmetall, 32x16x17cm, fläckar på fodret, med axelrem och dustbag

Utrop: 1 500 kr

Väska, Marc by Marc Jacobs, Francesca, svart läder med detaljer i gulmetall, 36x13x36cm, med axelrem och dustbag

Utrop: 1 800 kr

Bestickset i 71 delar, Solingen, stål, delvis förgyllda, i väska. Ej med på visning.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Högtalare, Harman/Kardon, Onyx Studio, snr.FC000-0253981, repig baksida, med strömsladd

550 kr

Utrop: 375 kr

Laptop, Apple, MacBook Air, modellnr.A1466, snr.C02NTQPYG085, 13", 4GB RAM, Intel Core i5-processor 1,4GHz, klistermärke på locket, repor på undersidan, med laddare, lösenord: 0000

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Laptop, Apple, Macbook Air, modellnr.A1369, snr.C02HJ6JGDJWT, vissa tangenter fungerar ej, repor, mad fodral och laddare (förlängningssladd saknas), lösenord: 1111

1 300 kr

Utrop: 1 800 kr